Profil fotoğrafı

Beyazçevrimdışı

5 üzerinden 0 oy
0 yıldız
 • Beyaz
 • 0

  Yazısı var

 • 0

  Yorumu var

 • 3

  Ziyaret edildi

 • Klasik dönem romanları arasında önemli bir yere sahip olan Aşk ve Gurur, 18. yüzyıl İngiltere’sinde geçen unutulmaz bir aşk hikayesini konu alıyor. Orta halli bir ailenin zeki ve neşeli kızı ile kibirli ve mağrur olmasının yanı sıra son derece dürüst…   Devamı»
 • Beyaz posted a new topic "Pişmanim"

  Resmini gördüm bir yerlerde,geçenlerde Hiç değişmemişsin aslında hala aynı gözlerinin içi gülüyor güldüğünde Işık saçıyorsun yine etrafına Gülüşünle hayran bırakıyorsun herkesi kendine Ben zaten ilk o gülüşüne aşık olmadım mı ? Mutlusun belli, seni bırakıp gittiğime değmiş en azından İmkansızlığın…   Devamı»
 • Yoruldum… Kaybetmekten ve hep kaybediceğimi düşünmekten. Sevdiğim şeylerin tek tek elimden gitmesinden ve onları tekrar kazanmaya çalışmaktan. Herkesin kendi tıkırında olduğunu görüp hayal kırıklıklarımın büyümesinden, çaresiz hissettiğim anlarda yalnız olduğumu defalarca görmekten, yinede bitmedim deyip, yolumda yürümeye çalışmaktan… Sev…Devamını Oku …
 • Gidiyorum güzel gözlüm Sessizce ve suskunca gidiyorum. Seninle konuşabilecek gücüm olsaydı konuşurdum Gözlerinin dolu dolu olduğunu görmeye gücüm yok Seni üzgün görmeye dayanamam Eğer seni öyle görürsem gidemem de Diyeceksin ki o zaman gitme Gitmeliyim ! senin için gitmeliyim affet…   Devamı»
 • Beyaz posted a new topic "Içim aciyor !"

  Seni bırakıp gittiğim gün, içimdeki acının zamanla geçeceği düşündüm Bırakıp gitmek kolaydı benim için Aslında ilk başlarda koymadı yokluğun Yavaş yavaş usul usul hissettim yokluğunu Televizyonda izlediğim bir dizinin başrol oyuncuları oluverdik Okuduğum kitapların baş kahramanlarıydık Yine bir terkeden vardı…   Devamı»
 • Beyaz posted a new topic "öylesine …."

  ÖZLEDIM…! ßu gün yine cok özledim seni, yine her yerde aradim gözlerini, yine oturdum gelmeni bekledim, yine sana sarilacagim günü hayal ettim… Oturdum agladim dayanamiyorum demeni bekledim. Göz yaslarimi silmeni istedim hickiriklarimi duy istedim seni sevdigimi bil istedim… ßu gün…   Devamı»
 • Unutulmayan ne var , zamanla herşey yavaş yavaş gerçekten siliniyormuş insan yaşadıkça öğreniyor. Ben yaşadıkça öğrendim Mayalandım önce, sonra piştim Unuttum unutmak istediklerim Unutmadım unutmak istemediklerimi Aslında ben belirledim herşeyi Herkes kendi belirlemez mi zaten Unutmak istersen her şekilde unutursun…   Devamı»
 • ’Harf harf seni kalbine yazmayı bilen, satır satır o kalpten silmeyi de bilir.’’ Tesadüflerin bir araya getirdiği, geçmez sandığım bir aşktın sen. Ve benim için yaşamak, seni sevmekti. Sevdikçe doyamamak, seni yaşadıkça hiç ölmeyeceğini sanmaktı. Böyleydim ben, sevince kör, yanımda…   Devamı»
 • Bu Sana Son Mektubumdur Eyyy Sevgİlİ…. İyİ Oku !!! Biliyorum, bu vazgeçiş için sana kızmaya hakkım yok, bu son en başından zaten belliydi. Sana sitemlerle dolu satırlar yazmayacağım, çünkü aşk bu değil, aşk yaşatılır, aşk alkışlanır, senin elinden kaçırdığın ve…   Devamı»
 • Bir Kere Daha Sev Beni Hani o uzun yıllar birlikte yürümüş çiftler gibi, hani birisi ölünce diğeri çok kalamayan yaşlı ama çok büyük sevdalar gibi oluruz belki, kim bilir? Bir kez daha sev sen beni, bir kere daha dene gözlerimde…   Devamı»
 • gidişlerin zaman içinde bitip tükendiği anlamsız yolların sonundayım. vakit dönüşü saat vuslatı vuruyor. kaçışlardan yorgun düşmüş ıssız harabe yalnızlığında yüreğimi usulca avuçlarına bırakmaya geliyorum. özlemine gölge düşürdüğüm mavilerimi aramaya geliyorum senin okyanusunda. yorgun yılların ertesinde sana varışlar çalıyor kapımı. gücümü…   Devamını Oku …
 • Beyaz posted a new topic "merhaba sevdam"

  Merhaba ey beni yokluğuyla sınayan sevdam, Merhaba hasret hasret diyerek yüreğimi dağlayan en kutsal duam! Ey Mecnunsuz Leyla’nın ahını dilime dolayan Bilmediğim, görmediğim, beklediğim… Ötelerden seçilen ruh ikizim merhaba! … Kâğıt aklığına düşen bir sır kadar gizli Yokluğuyla aşk sarayımı…   Devamı»
 • SATIRLARINDAN GELDIM BIR KAC SAAT ÖNCE.. Uzun zamandir okumadigim ve özlediğim satirlarından…Sessizliğin fazlasıyla konuşkandı.Beni bir zamanlar anladığına inandığım satırlarından geldim,yürekli sevginden.. Okudum seni,hasretle ve sevgiyle!..Ama ben senin,artık hiç yazışmayacağımızı bilen satırlarından geldim.. Düşlerin nerede sevgili(?)…Devamını Oku …
 • Beyaz posted a new topic "Yine kimse yok"

  Evet yine kimse yok terkedilmiş buralar.
 • Eğer dimdik duracak cesaretin yoksa aynanın karşısında bir başına, hiç niyetlenmemelisin bir aşkta aşkı paylaşan olmaya. Aşk kolay görünse de zor olandır. Hayatımızdaki en keskin virajlarda hiç beklenmedik bir dönemeçte karşımıza çıkan trafik ışıklarındaki kırmızıdır. Frene basabilmenin en zor olduğu…   Devamı»
 • Hintli bir ermiş öğrencileri ile gezinirken Ganj nehri kenarında birbirlerine öfke içinde bağıran bir aile görmüş. Öğrencilerine dönüp “insanlar neden birbirlerine öfke ile bağırırlar?” diye sormuş. Öğrencilerden biri “çünkü sükûnetimizi kaybederiz” deyince ermiş “ama öfkelendiğimiz insan yanı başımızdayken neden bağırırız?…   Devamını Oku …
 • Olmuyor İşte! Bitmiyor! Ben Sessizim, Sen Sessizsin… Şimdi Hiç Tanımadığım, Hiç İhtiyacım Olmayan Acılar Yaşıyorum Tarifsiz.. Beynimde Sorular Harmanı, Ruhumda Hak Etmediğim Acılar… … Gözlerimde Buğu, Bakışlarımda Ötelerin Solukları… İçimde Poyrazlar… Acı Kış Haykırışları… Boynu Bükük Sonbaharlar… Kirpiklerimde Sıcak Çiğ…   Devamını Oku …
 • Ben galiba gidiyorum sevgili, içimde bir garip hüzün var. Sanki ne yapsam olmuyor gibi hissediyorum. Seni severken, üstelik senin de sevdiğine inanırken, nasıl beceremedik bu işi bilemiyorum ama sanırım ben gidiyorum. Ellerimin sana dokunmadığı bir dünyada yaşamaktan, yalnız sesini duyarak…   Devamı»
 • Beyaz posted a new topic "Bir Demet Söz"

  “Unutma, ben senin kanayan vicdanınım! Kime sarılsan, biraz daha sızlarım…” En son ne zaman bir kadını sevdin? Ama öyle öptün, sarıldın, uyudun falan değil; en son ne zaman bir kadını gerçekten sevdin? Kaybetmekten korkarak, yanındayken bile özleyerek, deli gibi kıskanarak,…   Devamı»
 • Kadınlar İnsanlığın devamı için olmazsa olmazdır. En büyük dertlerin dertlisi, en büyük mutlulukların ardındaki kahramandır. Dünya Kadınlar Günü”nüz kutlu olsun
 • Daha fazla gönderi yükle

Media

Photos
Videos
Audios
Files
Sorry, no items found.