:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen? Sevmey? ?zled?m
eRCi
SEN? SEVMEY? ?ZLED?M

Seni ?zl?yorum. Gecenin en zifiri an?nda bile odam? ayd?nlatan bu a?k? ?zl?yorum en ?ok da her g?n duyabilmek i?in ??rp?nd???m sesini. Seni ?zl?yorum i?te... Her kavgam?z?n sonunda ?ekdi?im sanc?lar?, seni kaybetmek korkusu y?re?imi bir b??ak gibi kesti?i anlar? bile.
Seni ?zl?yorum kabul ettim art?k bunu... G?zbebeklerimin i?ine yerle?mi?sin ve d?nyada iyiye ve g?zele dair ne varsa i?inde sen vars?n. Meleklerin kanatlar?nda geliyorsun sen bana her g?n, mart?lar?n g?zlerinde. Bir papatya demetinin ?st?ndeki u?ur b?ce?i oluyorsun, ay?n ?avk?nda, umudun mavisindeki en ?ok bu renge tutkunum bilirsin sen vars?n. Y?re?ime i?lemi?im seni bir dantel gibi ince ince d???mlerle... ??z?lemezsin ??zmem seni. Oradas?n orada kalmal?s?n. ??nk? bir tek sen y?re?ime yak???rs?n. Her g?n i?imi ?s?tan as?l sensin s?cac?k ???klar?nda t?m ruhumu saran, her yeni g?ne g?z?m? acar a?maz i?ine dolu?tu?unbir g?nayd?ns?n. Seni ?zlemek dayan?lmaz hale geld?inde bile hi? isyan etmiyorum. ??nk? i?imdesin ve seni g?z ya?lar?mla ak?tmaya k?yam?yorum. ?zlemin sanc?lar?yla bedenim her g?n ?lse de asl?nda her g?ne yeniden do?uyorum.

Seni ?zl?yorum ??nk? seni seviyorum hemde ?ok.. Do?rular?n? yanl??lar?n? sorgulamadan, bir ?ocuk y?re?i gibi masumca ya??yorum seni. Bu hayata verdi?im her nefesde gitti?im her yerde sende benimle birlikte vars?n. O y?zden yaln?zl?k hi? bilmiyorum. Asla de?i?tirmeden, en kat?ks?z halinle seviyorum seni. ?zg?rle?iyor a?k?m?z, sevdik?e b?y?yor ?zledik?e y?celiyor. ??te en ?ok bunu, ?zl?yorum seni sevmeyi ?zl?yorum. Sevdik?e daha ?ok ?zl?yorum, ?zledik?e daha ?ok seviyorum.

ÇiLeK
ÇOK GÜZEL Bİ Paylaşım o güzel yüregine saglık erci...
Ara
eRCi
ÇiLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ÇOK GÜZEL Bİ Paylaşım o güzel yüregine saglık erci...

Okuyan gözlerine sağlık teşekkürler ÇiLeK
MasaL_perisi
Teşekürler arkadaşım
Paylaşan yüreğine güzellik....Smile
Ara
gurbetci
güzel yüregine saglik arkadasimSmile
cok güzel bir yazi...
Ara
eRCi
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Te?ek?rler arkada??m
Payla?an y?re?ine g?zellik....Smile

Okuyan g?zlerine sa?l?k MasaL_perisi
eRCi
gurbetci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:g?zel y?regine saglik arkadasimSmile
cok g?zel bir yazi...

Rica Edeim saol te?ekk?rler...
ROSE
??nk? bir tek sen y?re?ime yak???rs?n.
SEN?,EN ?OKTA SEN? SEVMEY? NASIL ?ZLED?M B?LEMEZS?N HEMDE H??..

TE?EKK?RLERRRR ERC? Y?RE??NE SA?LIK........................
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sevmey? B?lmeyenlere! nehir_on9 3 338 04-06-2022, Saat: 06:29 PM
Son Yorum: wildfang
  Sevmey? ??rend???n G?n Bana Gel!!!! ROSE 3 358 04-04-2022, Saat: 03:36 PM
  Sen? ?zlemey? ?zled?m.... >As!_M€L€q< 5 340 04-03-2022, Saat: 02:39 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 08:32 PM