:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen? ?zlemey? ?zled?m....
>As!_M€L€q<
seni ?zl?yorum... Gecenin en zifiri an?nda bile odam? ayd?nlatan bu a?k? ?zl?yorum, en ?ok da her g?n duyabilmek ad?n?, zamanla y?z g?z olu?umun sonunda duydu?um sesini...

Seni ?zl?yorum i?te... Her kavgam?z?n sonunda ?ekti?im sanc?lar?, seni kaybetmek korkusunun beni bir b??ak gibi kesti?i anlar? bile.

Hayatlar?m?z?n ?yle anlar?na tan?k olmu?tuk ki art?k, beni ben, seni sen yapan her ne varsa bir b?t?n olmu?tu. Yani biz olmu?tuk, biz sevdayd?k, bir tutkulu bak??t?k yar?nlara umutla y?r?d???m?z.

Seni ?zl?yorum, kabul ettim art?k bunu... G?z bebeklerimin i?ine yerle?mi?tin ve d?nyada iyiye g?zele dair ne varsa i?inde sen oluyordun. Ge?ti?im yollar ayn? de?ildi, ne i?ti?im su, ne de ald???m nefes...

Meleklerin kanatlar?nda geliyordun sen bana her g?n. Mart?lar?n g?zlerinde, bir papatya demetinin ?st?ndeki u?ur b?ce?i oluyordun, ay?n ?avk?nda, umudun mavisinde sen vard?n, y?re?ime i?lemi?tim seni bir dantel gibi ince d???mlerle...

Her g?n i?imi ?s?tan as?l sendin... S?cak ???klar?n t?m ruhumu saran, her yeni g?ne g?z?m? a?ar a?maz i?ime dolu?tu?un bir g?nayd?nd?n. Y?kan?rken as?l sen ak?yordun, sen ar?nd?r?yordun beni.

Il?k ?l?k tenimden s?z?l?rken, hi? kurulanmad?m ben, i?ime emdim seni hi? bir damlan? ziyan etmeden.

Seni ?zlemek dayan?lmaz hale geldi?inde bile ben hi? a?layamad?m. ??nk? i?imdeydin sen ve seni g?zlerimden ak?tmaya k?yamad?m. Sanc?lar?mla bedenim her g?n biraz daha ?lse de, asl?nda her g?ne ben senin i?in yeniden do?dum daha da ?o?ald?m. Senin i?in ?ekti?im ac?y? sevdim, ?zleminle dost oldum.

Seni ?zl?yorum. ??nk? seni seviyorum hem de ?ok... Do?rular?n? yanl??lar?n? sorgulamadan, insanl???n kurallar?yla tartmadan bir ?ocuk y?re?i gibi masumca ta??d?m hep, masumca ya?ad?m seni...

Bu hayata verdi?im her nefeste, gitti?im her yerde sende benimle birlikte vard?n, o y?zden yaln?zl?k nedir hi? bilmedim, hi? ya?amad?m olmad???n halde sensizli?i. Senin bana verebileceklerine tak?l? kalmadan, seni ?zg?rce sevebilmeyi ba?ard?m ben. Seni ben sevdim kim oldu?unu bile en do?rularla bilmeden ve de asla de?i?tirmeden. En kat?ks?z halinle sevdim seni...

Ah sevgili! As?l seni sen yapan t?m ger?eklerle birlikte seni sevmeyi ?zledim ben de...

[SIZE=6]SEN? ?ZLED?M...

[/SIZE]
*TATLI BELA*
tşklr canım....
>As!_M€L€q<
rija ederim kusencmmmmmmm
€BeRimSin
Yüreğine SAğlık...
>As!_M€L€q<
saol arkadaşım

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum