:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İsyanbitmez - Masal Yüzlü
AFAROZCU
peri senin adın geçmedi?
dediği gibi arkadaşın tek peri sen değislin...
şimdi adın geçti diyip konuşma...
MorciveT
AFAROZCU Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Dünya Karşılaştığın Fırtınalarla Değil, Gemiyi Limana Getirip Getirmediğinle İlgilenir...!

iyi bir kaptan değilsin
çünkü suç sayılan Gerekenin yanında azSmile)

Ve seni bir çok rüzagar savuracak koca deniz ortasında Ve hep bu imzayla bakıp duracaksın..........

Gerekenin yapılmasından Daha Az şey yapıldı bu komik..

TÜM PİSLİÄžİNE VE KALLEŞLİÄžİNE RAÄžMEN DÜNYA YİNE İNSANOÄžLUNUN BİRİCİK MEKANIDIR!!..

DER '' Xsentus ''

Yaşım bu yazılanları bir defa okumakla, anlayacağım kadar var, fakat sen ne yazdığının farkında değilsin ozaman... Neden hala tartışma yaratmak için elinden geleni yapıosun... Yukarıdaki yazdıgın msjdan dolayı banlanman gerekli, hala beni banla diyorsun... LÜTFEN ŞU KONUYU KAPAT ARTIK...
Ara
AFAROZCU
kardeş KONUYU ben açmadım ki kapatayım..
hırsızlık 2 kişiylşe olur biri gözeter ama çalmaz ...

İşte iyi bir hırsız iki kişiyle hırsızlık yapmaz...
KONUYU AÇAN KİŞİ KONUYU KAPATSIN...

Senin yaşına gelince BENİM DE YAŞIM NE YAZDIÄžIMI BİLECEK KADAR?..
BU ARADA AKIL YAŞTA DEÄžİLDİR BAŞTADIR..
VE ANLAMAK İÇİN İLLA BÜYÜK BİR YAŞADA GEREK YOKTUR...

BANLAMAYA GELİNCE İSTERSEN BANLA İSTERSEN BANLAMA SENİN MOD GÖREVİNDE GEREKEN NEYSE YAPABİLİRSİN...

BEN BİR USERİM SEN BİR ADMİN YARDIMCISI...
BANLA ÇÜNKÜ GERÇEKTEN '' xsentus'un '' dediği gibi..
RİZGAR FAYDA ETMEZ sana....
MorciveT
. .
Ara
lorient_19
????????????????????????? bunca neyse konuyu kapatalım
Ara
Firari Fırtına
Konu kapanmışdır ,

Yönetici arkadaşlardan ricam bu başlığın kilitlenmesidir ...

Sevg ...
CReATuRE
yani bu tartışma neden çıktı neden bu kadar büyüdü anlamak mümkün değil...birileri bişeyler yaptı ve yöneticilerde böyle olmasını uygun gördü ve bu uygulandı...neden hala uzatılıyor ki bu konu...

yönetimin görüşü bu yönde olmuş buna kimse hiçbirşekilde itiraz edemez yada bundan bir tartışma ortamı yaratıpta diğer üyelerimizi huzursuz edemez...başka nicklerle girip bazı kişilere laf atmak ne kadar doğru bilemem...

ama şu varki forumda hiçbir zaman taraf tutma gibi bir olay yaşanmamıştır bunu heleki yöneticiler hiçbir şekilde yapmamıştır bunun örnekleride mevcuttur...

artık bu konuyu kapatarak formumuza daha çok zarar vermenizi istemiyorum...

çünkü herkes kendince haklı bir durumda ve kimse suçunu kabullenmek gibi bir erdeme sahib değil.tamam ceza verilmiştir ve o kişilerinde bu cezaya uyması gerekir...

lütfen artık bu konuyu kapatın...burası bir aile ve dostluk formudur...bu düzenide kimsenin bozmaya hakkı yoktur...
PunisheR
ya aynı olay aynı kişiyle benim de başıma gelmişti..tartışmayı okumadım bilmiyorum da ama ben de sakinliğimi kaybetmiştim ne yazık ki..NeySe sadece şunu söyleyebilirim..

Huzursuzluk hiçbirimize ii gelmez,çünkü burası bir forumdan çok,büyük bir arkadaşlık sitesi..

Keyifli paylaşımlar Wink
Ara
Firari Fırtına
PunisheR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya aynı olay aynı kişiyle benim de başıma gelmişti..tartışmayı okumadım bilmiyorum da ama ben de sakinliğimi kaybetmiştim ne yazık ki..NeySe sadece şunu söyleyebilirim..

Huzursuzluk hiçbirimize ii gelmez,çünkü burası bir forumdan çok,büyük bir arkadaşlık sitesi..

Keyifli paylaşımlar Wink

Tamamen katılıyorum ...

+1
+1
+1

Sevg ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Masal Yüzlü & Masal Perisi Firari Fırtına 8 615 01-25-2008, Saat: 07:02 PM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi