:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: NHAHAH :D BU KSI BEENDİNİSMİ???
Dalgamı geçion jüfeyyyy Big Grin
42.86%
9 42.86%
Iyy hiç sanmıorum Big Grin
57.14%
12 57.14%
Katılımcı sayısı: 21 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bnde nişantaşı jojuum bnide aranısa alın :D
B€NGİ
>As!_M€L€q<' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok şirin ve güselsin canımmm...
nazarlardan saklasın allahım ama yaşından oldukça büük gösteriosun
Smile saol aplammmmm Big Grin nabiim 22 23 yaşında koca koca adamlar gelip arjklık teklif edio Sad ne kdr kötübi durum bilionmu yauw keşkem minyon şöle karınca gibi bişi olsaydım Sad Sad Sad
Ara
&gt;As!_M€L€q&lt;
B€NGİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Smile saol aplammmmm Big Grin nabiim 22 23 yaşında koca koca adamlar gelip arjklık teklif edio Sad ne kdr kötübi durum bilionmu yauw keşkem minyon şöle karınca gibi bişi olsaydım Sad Sad Sad
bende öleydim canım ya en çok koyanda lisede arkadaşlardann büük durmam dı sen kaldın mı felan derlerdii....amannn olsun büükk göstermekte eiidirrConfusedmiley16: Confusedmiley16: Confusedmiley16:
ufaklık muamelesi yapmıolar işteSmileSmileSmile
tatlı_cadı
)(€ugM@_)(@ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gusel cıkmıssın Avatardakınden farklı bı foto atsaydıN kejkeSmile

(en alttakı Fenerbahcemıdır nedır onun sembolu dısında her$ey gusel Big Grin:F nese okadar kusur olr : ))

waLLa arkad$m aqsından ßaL damLıo Big GrinBig Grin

ßu arada jnm qüseL çıkmı$sn ma$aLLh Smile
Ara
B&amp;#8364;NGİ
aaaaa Big Grin baq kısarım ama fenerime laf yoqqqqqqq!!!!!!!!!!! hırr Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
B&amp;#8364;NGİ
>As!_M€L€q<' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende öleydim canım ya en çok koyanda lisede arkadaşlardann büük durmam dı sen kaldın mı felan derlerdii....amannn olsun büükk göstermekte eiidirrConfusedmiley16: Confusedmiley16: Confusedmiley16:
ufaklık muamelesi yapmıolar işteSmileSmileSmile
haklısın aplamda ne biilim Sad Big Grin nese olsun Big Grin saol aplammmmm cnm aplammmmmm Big Grin :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
blade_dnzl
coookkk iyi cıkmıssın
allah sevdigine bagıslasın
Ara
gökhan_72
cok tatlı cıkmısısn
Ara
tuti
kim bu güzel Tongue Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
B&amp;#8364;NGİ
amiiin amin saolun Big Grin ah bide sediim kıymetimi bilse Sad nese ya saolun Wink
Ara
Rüya Güzeli
ya 15 ten büyük gösteriyon Big Grin bende 15 yaşındayım banada aynı yorum geliyo ama olabiliyo işte neise çok güselmişsin allah sewdigine bagışlasın maşallah
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Beni mi özLediniz xD Alın Size ben :D Son Noktam 6 1,070 01-28-2011, Saat: 06:21 PM
Son Yorum: Son Noktam
  seLAm bnde siLifkeden emine(: emine66 21 1,569 08-28-2009, Saat: 10:00 PM
Son Yorum: enes
  bu da ben alın bakemm meervee 23 1,888 08-28-2007, Saat: 04:18 PM
Son Yorum: Carizmatic

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-21-2024, 10:02 PM