:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grup Hepsi...
CReATuRE
Grup Hepsi Hayatı Yaşamı Biyografisi
YASEMİN

1986'da İstanbul'da doğru. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümünde orta öğretim ve liseyi bitirdi. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bele Bölümünde Klasik Bale eğitimi sürdürüyor.Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesinin sergilediği oyunlarda 3 yıl boyunca rol aldı. Özel şan ve piyano dersleri aldı. Reklam jingle'ları seslendirdi. Tiyatro dersleri aldı.

GÜLÇİN

1985'te İstanbul'da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümünde orta öğretim ve liseyi bitirdi. Aynı okulda Modern Dans eğitimine devam ediyor. Atatürk Kültür Merkezi Çocuk Ve Gençlik Bale Merkezinin sergilediği oyunlarda yedi yıl boyunca rol aldı. Özel şan, piyano ve hip hop dans dersleri aldı.Atatürk Kültür Merkezi Çocuk Korosunda yer aldı.

CEMRE

1985'te İstanbul'da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümünde orta öğretim ve liseyi bitirdi. Aynı okulda Klasik Bale eğitimine devam ediyor. Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesinin sergilediği oyunlarda 5 yıl boyunca rol aldı. Kliplerde oyunculuk yaptı.Özel şan ve piyano dersleri aldı.Reklam jingle'ları seslendirdi.

EREN

1984'te İstanbul'da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümünde orta öğretim ve liseyi bitirdi. Aynı okulda Modern Dans eğitimine devam ediyor. Atatürk Kültür Merkezi Çocuk Ve Gençlik Bale Merkezinin sergilediği oyunlarda 6 yıl boyunca rol aldı.Londra'da Urdang Dance Academy'de ve Budapeşte Dans Okulunda eğitim aldı. Dans grubu Danc@ ile Çin'de Türkiyeyi tamsil etti. Reklam jingle'ları seslendirdi. Britney Spears ve Michael Jackson gibi Dünya Yıldızlarıyla çalışan Selatin Karayla 1 aylık workshop çalışması yaptı. Yıldızların Altında müzikalinde sahne aldı

beyzarda.38
PayLa$m İçN TşkLeR... ElLeRnE SağLkSmile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 06:48 AM