:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Atatürk'ü böyle dinlemediniz hiç ?
CReATuRE
Arkadaşlar yine tekrarlıyorum ve üstüne basa basa söylüyorum Türk'üm diyen Türk kanı taşıyan herkesin bu konuyu 15 dk ayırarak okumasını canı gönülden isterim...Belki uzun diye bi emeğine sağlık geçiştireceksin..ama bu hiçbirşey ifade etmeyecek...Lütfen 15 ayırın ve anlayarak okuyun inanıyorm ki çok şeyler kazanacaksınız...
gokce_18
Slm Ark Ben Irmak
Ara
CaNaT
CREATURE bende yeni okudum ve çok etkilendim gerçekten bu paylaşımın için sana sonsuz teşekkürler. Bunların çoğunu tabiki bende bilmiyordum sadece söğüt hikayesini biliyordum . Aslında okadar çok örnek alınabilecek davranışı varmış ki ama bunlar bizden öylesine saklanmış ki bunları anlamak mümkün değil. Bu güzel bilgileri bizimle paylaştığın için tekrar teşekkürler.
Ara
SECO_UA22
sonuna kadar okudum ve şu ana kadar Atatürk'ü biraz yanlış tanımışım diye düşündüm yazanın ellerine sağlık ve okuyanların gözlerine sağlık ders alanlarında beynine sağlık söylenecek pek fazla birşey yok helal kardeşim

:! herkes 1 saatini alsa bile okusun birgün fırsat bulursam tekrar okuyacağım daha doğrusu aklımdan çıktığını düşündüğüm her zaman okuyacağım
Ara
CReATuRE
Atam sen rahay uyu...Bu kadar Türk genci varken gözün arkada kalmasın...

Lütfen okuyabilen herkes okusun ...Bunu her zaman tekrarlıcam...

sadece 15 dk ayırın...
SECO_UA22
yaw magazin sayfalarında saçma hayatları okuyacağınıza televizyonda saçma muhabbetlere kulak vereceğinize bizim için gerçekten önemli olan bu yazıya bir zaman ayırın okuyun yorum yapın yaaaaaaaaw biraz sert oldu ama öyle

:bayrak:NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE :bayrak:
Ara
YaSaK_AsK
Paylaşim Icin Teşekkürler............
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Atatürk'ün Yazdığı Tek Şiir: Beşike Hadisesi... *TATLI BELA* 10 1,013 04-15-2022, Saat: 12:55 AM
Son Yorum: wildfang
  Atatürk'ün Vasiyeti... CReATuRE 4 585 04-14-2022, Saat: 07:18 PM
  Atatürk'ün Vas CReATuRE 3 473 04-14-2022, Saat: 07:16 PM
  lider dediğin böyle olur... CReATuRE 2 396 04-14-2022, Saat: 07:10 PM
  'En şefkatli lider Atatürk' Pessimist 6 481 04-14-2022, Saat: 10:06 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 01:20 AM