:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
buLana +Rep :P
beautiful_matrax
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen bilirsin cnm ısrar var teklif yok Big Grin

bence sen ne teklif et nede ısrar et senın için daha iyi olurBig Grin
Yenemuko
beautiful_matrax Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence sen ne teklif et nede ısrar et senın için daha iyi olurBig Grin

neden benim için daha ii olar onu anlayamadım Big Grin
Ara
beautiful_matrax
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:neden benim için daha ii olar onu anlayamadım Big Grin

eger ki ısrar etmeye devam edersen anlarsın iyiliğin için soyluyorum ona goreBig Grin
Yenemuko
beautiful_matrax Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eger ki ısrar etmeye devam edersen anlarsın iyiliğin için soyluyorum ona goreBig Grin

ii bende devam edeyim o zaman bana takıl dememdeki maksadı sanırım sen yalnış anladın Big Grin
Ara
beautiful_matrax
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ii bende devam edeyim o zaman bana takıl dememdeki maksadı sanırım sen yalnış anladın Big Grin

yok yanlış anlamadım sadece bir önlemBig Grin
Yenemuko
beautiful_matrax Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok yanlış anlamadım sadece bir önlemBig Grin

oda güzel tabi önlem aldığına göre demekki başın bağlı Big Grin
Ara
beautiful_matrax
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oda güzel tabi önlem aldığına göre demekki başın bağlı Big Grin

ewet baglı hemde bu forumdaBig Grin
Yenemuko
beautiful_matrax Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ewet baglı hemde bu forumdaBig Grin

hımm bak bu ii haber kim bu zati muhterem arkadaşımız Big Grin
Ara
beautiful_matrax
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hımm bak bu ii haber kim bu zati muhterem arkadaşımız Big Grin

o zati muhterem arkadasınız "aşksız" oluyorBig Grin
Yenemuko
beautiful_matrax Adlı Kullanıcıdan Alıntı:o zati muhterem arkadasınız "aşksız" oluyorBig Grin

abowwww bizim manesia'nın abisi aşksız'mı Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 06-01-2024, 11:36 AM