:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
buruk b?r ask h?kayes?
__Gül gÜzEl!__
:o sıze basımdan geçmış bır olayı anlatıcam ben geçen sene bır çocuğa aşık olmustum. kendınle barışık derslerle ilgilenen bır kızdım ama sonralarda onu duşunmekten ders çalışamaz oldum şimdi çok mutsuzum derslerın duştu annemgıl uzerıme gelıyo ne yapıcan bılmıyorum o çocuk ise en yakın ark teklıf ettı ve onunda en yakın ark onu sevıyodu. kız sevdığı halde ark yuzunden kabul etmedı.onla her zaman ark gıbıydık ama o çocuk ona karsı duygularımı bılmıyo galıba 2 kışıye bırden aşık oluyorum ne yapıcam bılmıyorum bana yardım edin!!! bana ne oluyo bılmıyorum hayata kusmeye basladım canım sıkılıyo ben hep dışarda gulen içerde ağlayan bır kışı idim ama artık dışardada ağlıyorum basımdan sankı kaynarkazanlar boşalıyo uff yıne cnm sılkıldı neyse sızınde içinizi daha fazla sıkmayım ii gunlerrConfusedmiley4: senı sevıyorummm ama bunu tek dostum bılıyoo keşke oda benı sevseydi!!! Sad
Ara
ozgur_yasarim
hayal perisi yazının bazı bolumlerini nalamdım ama
anladıgım kadarıyla bırını sevmıssın derslerın bozulmus o cocuktan sonra bırısını daha sevmıssın ... ya bence ılk once okulunu dusun nasıbındekı kımse o olur kımı sevıyorsan gıt ona acıl bence durumunu anlat uygun dılle hıc bır erkek bır kıza karsı sert tavır takınmaz saana karsı ılımlı olcaktır unutma canını sıkma ok derslerini ihmal etme sakına bilmiyorum ama galiba liseye gidiyorsundur daha onunde uzun bır okul hayatı var derslerını sakına boslama ... oldumu...
__Gül gÜzEl!__
ozgur_yasarim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hayal perisi yaz?n?n baz? bolumlerini nalamd?m ama
anlad?g?m kadar?yla b?r?n? sevm?ss?n dersler?n bozulmus o cocuktan sonra b?r?s?n? daha sevm?ss?n ... ya bence ?lk once okulunu dusun nas?b?ndek? k?mse o olur k?m? sev?yorsan g?t ona ac?l bence durumunu anlat uygun d?lle h?c b?r erkek b?r k?za kars? sert tav?r tak?nmaz saana kars? ?l?ml? olcakt?r unutma can?n? s?kma ok derslerini ihmal etme sak?na bilmiyorum ama galiba liseye gidiyorsundur daha onunde uzun b?r okul hayat? var dersler?n? sak?na boslama ... oldumu...

ama yapamam o ?ocukla o kadar ii arkada??z k? o bana ark g?b? de?ilde b? du?man g?b? bakar ben ne yapar?m sonra hayattan kuser?m hem ben ole sevd???m? unuttuktan sonra herkese anlat?r?m yan? onun i?in daha zaman var ben daha onu sev?yorum yan? anlatmaya de?mez sonra ad?n ??k?yo ben yay?lmas?n? de?il onunda ben? sevmes?n? ist?yorum.bu arada ilk ask?mla kars?last?m ?ok yak???kl? olmu? ben onu gordum ama ben?m sevdi?im k??i o yuzden dedim.okumaya de?er verd???n i?in t?k ne yap?y?m bunyem boyle oyle b?r?n? sev?nce ?akt?rmam ben seversem yurekten sever?m Confusedmiley1: k?msede h?ssedemez Smile)
Ara
ozgur_yasarim
ya bak aynı durum bendede vardı gıttım kıza acıldım oda ters bişey demedi sadece zaamn istedi bence git acıl bekleme
__Gül gÜzEl!__

yapamam olmaz çunku yakın ark onu sevıyo bence ark daha değerli!!!
Ara
__Gül gÜzEl!__
yınede saol ii gunler
Ara
ozgur_yasarim
o zaman durum baska ALLAH yardımcın olsun

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  buruk b?r ask h?kayes? __Gül gÜzEl!__ 1 506 03-31-2022, Saat: 10:10 PM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi