:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: *?*?*
evet
50.00%
1 50.00%
hay?r
50.00%
1 50.00%
Katılımcı sayısı: 2 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
*?*?*
ozgur_yasarim
Arkada?lar ba?l???m?n bu olmas?n?n sebebi ka? ki?inin namaz k?ld???n? anlamak de?il,''Namaz dinin dire?idir'' Efendimiz(s.a.s) '?n ruhlar?n? teslim ederlerken bile ?mmetine tavsiyesi ,hi? b?rakmamalar?n? ???tledi?i namaz ibadetini yerine getirmeyenlere belki bir nebze olsun ?nemini anlamalar? ve ?u k?sac?k d?nyada k?laca??m?z namazlarla ahirette neler kazanabileceklerini hat?rlatma arzusudur..Bu b?l?mde namazla ilgili fikir d???nce ve neden k?lamay?? sebeplerimizi g?rmeyi rica ediyorum..?n?aallah katk?m?z olur d???ncesindeyimSmile

ger?i bu anketide kitleyecekler ama olsun... neden namaz k?lamad???n?z konusunda cevapta yazarsan?z size elimizden geldi?i kadar yard?mc? oluruz....
gurbetci
arkadasim öncelikle sunu diyim niye kilitlesinlerki anketi diger anketini sadece yanlis yerde oldugu icin kilitlemis mod arkadas oda onun görevi sende simdi dogru yere acmissin o yüzden kimse kilitlemez merak etmeSmile
ikincisi malesef sadece ramazan aylarinda namaz kilabiliyorum...
kilmiyorum üseniyorum galiba acikcasini söliyim...
ya iki veya dört rekat sadece biliyorum ama ne yapiyim kilamiyorumSad
Ara
ozgur_yasarim
bakalım göreceğiz bence yinede kitleyecekler istese buraya taşıya bilirdi neyse
gurbetci
dogru tasiyabilirdi aslinda ama bir aciklamasi vardir arkadasin mutlaka...
Ara
ÐŽeşaren
Ben bes vakit namazimi kilan birisiyim elhamdülillah...

Evet malesef özgülcüm bu durum benim kardeslerimdede varSad ne kadar cabaladiysam nafile insallah onlar da en yakin zamanda dogru yola kavusurlar diliyorum allahtan!!!

Bazen seytan tepene biner bes dakika sonra kilarim diyorsun ondan sonra araya bir is giriyor namaz vakti gectikce geciyor ve malesef Farz a kaliyor....

Ara
ÐŽeşaren
Allaha sükür nefsimi yendim Allahima binlerce hamd sükran
Ara
YARGIÇ
Başörtüsü diye bir konu açtınız daha önce herkes birbirine sataşmaya başladı din kişilerin özgür iradesinde olan birşey kimin ne inancı varsa kendi içinde yaşar daha öncede söyledim kişilere tavsiyelerinizi namaz kılıp kılmadığını öğrenerek yapmanıza gerek yok.Bu bölümü İslamla ilgili paylaşımlar için açtık. Kendinize bir amaç edindi iseniz eğer kendinize bir konu açın ve sizden namazla ilgili dini konularla ilgili bilgi almak isteyen arkadaşlara yardımcı olun.Bu şekilde olması uygun değil.Bu şekilde yapmanız sadece bölünmeye neden olacaktır.Biraz düşünürseniz arkadaşlık bağlarının bu hassas noktada kırılganlığa uğrayacağını göreceksiniz.Anlayışla karşılamanız ümidiyle...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 10:05 AM