:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MEGALOMAN in TAL?HS?ZL?G
ZiBiDi_RoMeO
arkada?imiz MEGALOMAN in PC si hakkin rahmetine kavu?mu?tur kendisine ALLAHTAN RAHMET. acili ailesine ba? sagligi diliyoruz... Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:yikildim: :yikildim: :yikildim:

TAHM?NEN GECEN AK?AM YAN? SAL? AK?AM? ARKADA??M?Z MEGALOMAN HER ZAMANK? G?B? PC S?N? GECE YAR?M C?VAR? KAPATM??T?.. NERDEN B?L?CEKT?K? SABAH KALKT?G?NDA PC S?N?N RUHUNU TESL?M ETCEG?N?..

NEYSE DER?N B? UYKUYA DALD? KEND?S?...

SONRA GUZEL GUZEL RUYALAR GORDU VE SABAH KALKT? KAHVALT? B?LE ETMEDEN N D?REK PC S?N?N BA??NA G?TT?. D?GMES?NE BAST?, CAL??T?RD? ANAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! PODA NES? dll dosayalarindan bir kaci yoktu ve pc acilmami?ti.. o an hemen KALP MASAJ? YAPMAK ?C?N XP CDS?N? TAKT?. SUN? TENEFUS YAPAY?M DED?.. TAM?R ?C?N R TU?UNA BAS?N D?YORDU LAK?N R TU?UNA BASSADA SUNU TENEFUS YAPAM?YORDU.. HATA VER?YORDU . EE KORSAN CD OLURSA OLCAG? BUYDU :yikildim: :yikildim:

VELHAS?R? KEELAM SON CARE OLARAK ?AHS?MA B?R TELEFON ACT? OLANLAR? SOYLED? BEN YET??T?G?MDE PC HAKK?N RAHMET?NE KAVU?MU?TU...

KEND?S?NE TEKRAR ALLAHTAN RAHMET D?L?YOR.. YAK?NLKAR?NA DA BA? SAGL?G? D?L?YORUZ..

AC?M?Z BUYUK Big GrinBig GrinBig Grin:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
product_format6_125010294.jpg G?LE G?LE MEGALOMAN?N DOSTU BUYUK K???L?K :yikildim: :yikildim:
Ara
gurbetci
Allah rahmet eylesinSmile sultanada Allah sabir versinBig GrinBig Grin
sonunda benimde sonum böle olacak yawSad
Ara
ZiBiDi_RoMeO
bende haktan rahmet dileidmBig Grin zavalli megalomanin pc siBig Grin
Ara
blue_belial
XP tekrar yuklendımmı sorun ortadan kalkması lazım Smile

dll hataları olabılır her makınede
€BeRimSin
Allah Sevenlerine Sabır Dilesin Big Grin
ѕqρα кJмя
Cenaze namazı nerde kılınacak ?

:yikildim:
Ara
ZiBiDi_RoMeO
cenaze nmamazi bugun adana buyuk camişde kilinicak arkadaşlkar sevenleriyle beraber orda olucazBig GrinBig Grin
Ara
ciciKIS
başın saolsun sultancım acımız çok büük en kısa zamanda yeni dostunla tekrar dön aramıza bacım çekilmio sensizlik...SadSad
Ara
MasaL_perisi
Üzüldüm ama ne çare...Sad
Herkesin PC sinin sonu olacak bu gidişle...Smile
Ben zorla da olsa çalıştırıyorum şimdilik bazen güvenli modda bazen kafana göre takılıyor ama sonu yaklaşıyor gibi görünüyor zavalının...Smile
Sultancım acın buyuk...Smile
allah sabır versin ve en kısa zamanda yine buralarda görmek arzu ederiz arkadaşım...
Ara
CariSmaBoY
Sulticm Smile Ba??n saolsun ac?m?z ?oooook b?y?k Wink
allah sab?r versin, tez zamanda, etrafa ne?ee sa?an o pozitif halinle tekrardan aram?zda g?rmekten b?y?k k?van? :kral: gurur, halsiyet ve ?eref duyar?z :kral::kral::kral::kral::kral::yikildim::yikildim:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 09:58 PM