:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: Sevgilinize msn ?ifrenizi verirmiydiniz
evet
56.72%
38 56.72%
hay?r
43.28%
29 43.28%
Katılımcı sayısı: 67 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sewdiginiz Weya çıktığınıza Msn Şifrenizi verir miydiniz ?
Dr.Love
yaw arkadaşlar bi düşünün eski sevgiliden dost olmazda hani olurya eski sevgilinizle arkadaşsınızdır şimdi ki sevgilinizde msn'ye girip onunla konuşuyo...Sizce bu işin sonu hayırlımı olur yaw.Tamam ilişkilerde bişi saklanmamalı ama herkes herşeyi bilmek zorunda değil gözün görmediğini gönül katlanırmış.Ben sizin yerinizde olsam wermezdim yoq ama illa istio tüm adresleri silin öle werin sonra araçlardan tekrar alırsınız adreslerinizi Big Grin
Ara
riukeen
ben vermezdim neden diye sorarsan?z muhabbetleri g?rse oha der ka?ar bida msn kelimesini az?na almazd? Big Grin
Ara
Qetesh
eğer gerçekten seviyorsam veririm........
Ara
Leader
Kıran kırana bir oylama olmuş Big Grin Bu eşitliği bozayım bari ...
Masal_yuzLu
ben yine e?itli?i sa?lad?m Big Grin
Ara
YARGIÇ
Dünyada eşit olan ne varkiBig Grin bende bozayım eşitliği bariBig Grin
Ara
Psycho
ben olsaydim msn sifremi vermezdim
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
sevgilim yok ama olursa e?er isterse, SEVE SEVE veririm ben bunu g?vensizlik olarak alg?lam?yorum gizlicek saklayacak bi?ey yok diye d???n?yorum
Ara
Rüya Güzeli
bence güvensizliktir ama msn deki kişilere karşı ben şahsen msn deki kişilerimden çok rahatsızlık duyuyorum direk engelliyorum ben msn şifremi weririm ama güvenmedigi konuyu sorarım
Ara
kerim_
bi insan neden ister msn şifresini? Bence şüphelendiği şeylerden dolayı ister ne bilim gelen mailleri okumak ister veya listesinde kim var öğrenmek ister. İstediğinde verirdim ama demediğim laf kalmazdı ki güvenin olmadığı yerde sevgi ince teldir. Ama arkadaşlar şu da var ben aldatıldığımı onun msn şifresini aldıktan sonra öğrendim 4 aylık bir aldatılma ve ben msn şifresini zorla aldığımda gelen bir maille anladım...Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  En Sewdiğiniz Şarkıcı? djkarakin17 17 751 02-01-2009, Saat: 10:53 PM
Son Yorum: =EdOzAn=
  cocukken en sewdiginiz masal ?..... chuLsuzz péri! 11 664 02-01-2009, Saat: 09:26 PM
Son Yorum: deli-kı@z
  inTiKam iÇin aLDaTıR mıYdınız ? mhanyaxx 20 829 02-15-2008, Saat: 12:01 AM
Son Yorum: ' séRséRi$ '
  en sewdiğiniz şarkı 22*kaka 2 303 08-28-2007, Saat: 05:31 PM
Son Yorum: ciciKIS

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 02:03 AM