:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: Sevgilinize msn ?ifrenizi verirmiydiniz
evet
56.72%
38 56.72%
hay?r
43.28%
29 43.28%
Katılımcı sayısı: 67 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sewdiginiz Weya çıktığınıza Msn Şifrenizi verir miydiniz ?
STAR_GİRL
vermezdim cünkü sevgilim diye herseyi bilmek zorunda degil hem güvenmesi sart banaSmile
nocrazy
ben verriidim hatta verdim..bu onun bana g?venmemesi de?il gzlimin sakl?m?n olmamas?n? g?stermek i?in hatta oda bana verdi...ve ?ok mutluyummm..onuda ?ok seviioorumConfusedmiley32: Confusedmiley20: Confusedmiley27:
Ara
Rüya Güzeli
aynen sana katılıyorum nocrazy ark.ım bence dfiqer ark lar ya benim dediqimi anlamadılar yada yanlış düşünüyolar herkesin görüşü farkllı tabi ama bana göre en doqrusu wermek ama şartlar karşılığı
Ara
NyxeM
Verirdim tabikide Yau. ?stese ne olacak istemese ne olacak.. G?vensizli?i Bu Kadar basitle?tirmemek laz?m bence.. Sizden istemesi asla G?vensizlik anlam?na gelmez. Aksine Sahiplenildi?inizin,K?skan?ld???n?z?n,A?K'?n ufak bi g?stergesidir.
Ayriyetten Benim Ondan Gizlim Sakl?m diye bir?eyim s?z konusu olamaz.
Sevdi?im Her?eyimdir K?sacas?. (Bence.)
Ara
Asi_K?Z
ben verdim bile arkadaşlar oda bana verdi yani bunda hiç bir sorun yok bence ama ben eski sevgilimden istedim vermedi bende ona vermedim Big Grin Big Grin
Ara
kardijan
ben istemeden o wermi? ti o wer?nce ?ifresini bnde wermek zorunda kaldm sora guwens?sl?k oluoo beaBig Grin
Ara
*yaKaMoZ*
e?er b?yle bi?ey olsayd? ne veririm nede isterim ?ok isterse birlikte bakar?z msn ime ve maillere ama birbirimizde ?ifrelerimiz olmaz...
Ara
blue
wermem tabiki ne i?i war ebnim msnimde.ne onun ?ifresi beni nede benim msn ?ifrem onu ilgilendirmez..bana g?wenmiosa deha yoll.i?im olmasSmile
Ara
bY_mYtWeetY
ben verirdim bi msn ile mns şifresi çıktıım kişiden değerlimi vea yeni msn alma çok mu zor
Ara
ZiBiDi_RoMeO
Şifremi istemesi bile bi guvensizlik olarak yorumluyorum..

güvensiz bi ilişkininde yürümesi imkansiz.. O YÜZDEN İSTESEDE ALAMAZ..
ALSADA Bİ DAHA BENLE MUHATAB OLAMAZ Smile) bir kere alir ilk ve son alişi olur Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  En Sewdiğiniz Şarkıcı? djkarakin17 17 783 02-01-2009, Saat: 10:53 PM
Son Yorum: =EdOzAn=
  cocukken en sewdiginiz masal ?..... chuLsuzz péri! 11 684 02-01-2009, Saat: 09:26 PM
Son Yorum: deli-kı@z
  inTiKam iÇin aLDaTıR mıYdınız ? mhanyaxx 20 839 02-15-2008, Saat: 12:01 AM
Son Yorum: ' séRséRi$ '
  en sewdiğiniz şarkı 22*kaka 2 310 08-28-2007, Saat: 05:31 PM
Son Yorum: ciciKIS

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-19-2024, 11:18 PM