:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gelecek M?s?n?gelece??m M?s?n?
eRCi
dokuncak kadar yak?ns?n bana.susuzluk kadar kuraks?n.ve serpilirsin yaprak yaprak.d?nm??l???mden sebeptin sen..sen bendin.sevmekle ba?lad? c?mlem.sonunu sen getirece?in anlaml? ama k?sa c?mlem...

sesim kadar i?imdesin.?arem kadar ?zlem duydu?umsun.?nlem gibisin.anlam?n? y?klememe f?rsat verdi?in...

?a?k?nl???m oldun.d?nde b?rakt???m umutlar?m?n kilidini ??zd?n.dokundun y?re?ime...

sebepsin.ayaklar?m herg?n beni getirir sana.bir yak?n bir uza??m asl?nda.sarfetti?im dualar?n haddi hesab? yok...

yak?n?m sayende Allaha.seni anlat?r?m i?ten i?e.biliyor seni.''O'' da seni seviyor.biliyor ak?betimizi...

can?m derken ki i?tenli?im,umudum,sevmek iste?im...beni mi bekledin?bekledin tabi ya...

bende seni...herg?n,herg?n geceyi sabahla bulu?turan vakitlerde.ayn? ?eyleri hissediyor olmam?z ne g?zel...

ve sen...g?zelli?in g?zlerle ba?lay?p y?rekte son buldu?u yer...

sevmeme izin ver.benim y?re?im hep a??k olcak.bekleyecek.sen geleceksin.GELECEK M?S?N??
ManyaX_GirL
gene mükemmel erci..
yüreine sağlıkk arkadaşm..
paylaşım için tşkkrlrr...
Ara
eRCi
ManyaX_GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gene m?kemmel erci..
y?reine sa?l?kk arkada?m..
payla??m i?in t?kkrlrr...
?ok saol te?ekk?rler ManyaX_GirL SAOL

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gelece?im G?n eRCi 5 312 04-07-2022, Saat: 05:58 AM
Son Yorum: wildfang
  Bu Y?zden ??md?den Terk Ed?lm??t? Gelecek....... >As!_M€L€q< 2 509 03-31-2022, Saat: 08:26 PM
Son Yorum: wildfang
  Yine gelecek misin? acemhe 1 554 05-16-2011, Saat: 10:21 AM
Son Yorum: YasSmin
  Gelecek Olan Aşk'ıma Qetesh 3 369 09-07-2010, Saat: 12:35 AM
Son Yorum: Hasretiim
  Kıyamet Seninle Bir Gelecek Olsaydı Bile Seni Beklerdim ! Hasretiim 2 454 07-01-2010, Saat: 01:36 AM
Son Yorum: Hasretiim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 10:21 PM