:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beyler Müjde .....
d€n!z kısı
evt bu daha güzel SmileSmile
MorciveT
Ya arkadaşlar Allah aşkına kadınları anlamak mümkünmüdür Big Grin güldürmeyin beni.... İnsan tarihe geçer beaaa Smile
Ara
CReATuRE
valla her erke?e laz?m bu arkada?lar ...asl?nda bu bi,le ?ok az gelir ??nk? kad?nlar? anlamak ?ok zorr .....Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig Grin:Big GrinBig GrinBig Grin:

bu arada nereden temin edebiliriz karaborsaya d??meden stoklayall?m dimi ama
*TATLI BELA*
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ya arkada?lar Allah a?k?na kad?nlar? anlamak m?mk?nm?d?r Big Grin g?ld?rmeyin beni.... ?nsan tarihe ge?er beaaa Smile

G?L O ZMAN ASLINDA S?Z? ANLAMAK ZOR.......Big Grin Big Grin Big Grin
*TATLI BELA*
theEFFECT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla her erke?e laz?m bu arkada?lar ...asl?nda bu bi,le ?ok az gelir ??nk? kad?nlar? anlamak ?ok zorr .....Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig Grin:Big GrinBig GrinBig Grin:

bu arada nereden temin edebiliriz karaborsaya d??meden stoklayall?m dimi ama

BULAMAZSINIZ UMARIM......Big Grin Big Grin Big Grin
Pessimist
s?permi? yaw te?ekk?rler bende istiom bundan Big Grin
ozgur_yasarim
Arkada?lar bu kad?nlar? anlamak i?in olan k?tab?(sozlugu) tenin etmek istiyorsan?z bana mail at?n adresinize 10 ytl kar??l??? yollanacakt?r..
Bayanlar sizde mail at?n sizede 10 ytl kar??l???nda adreslerinize g?nderilecektirConfusedmiley38:Confusedmiley38:Confusedmiley38:Confusedmiley38:Confusedmiley29:Confusedmiley29:Confusedmiley29:Confusedmiley29:

Ama bu kitab? yazmam ?ok uzun zaman alacak sadece kapag?n? yapt?m onun bile korsan?n? yapm??lar:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Firari Fırtına
Unutmay?n kad?nlar ?zeldir , Erkekler ise g?zeldir .... SmileSmile

O a??dan kad?nlar? anlamak m?mk?n de?ildir , erkekleri anlamak ise basittir . ?ki cilve hoppala d??t? i?te maydanoz Smile

Sevg ...
alone_male19
kızları bu sözlük kaldıramaz cok karmasık bi yapıları var ben bu sözlüğü kullan dım az geliyoBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
ezoo20
Arkadaşim Siz Bu Sözlüğü Bulsanizda Değişen Birşey Olmaz...kadin Kitaptan Okunarak Anlaşilabilen Bir Varlik Değil...bilginize
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kızların gıcık olduğunuz huyları neler beyler... CReATuRE 26 2,775 04-05-2022, Saat: 10:23 PM
Son Yorum: wildfang
  BeYLeR BuYRuN DeLiKaNLıLıK TesTi Böcük 1 665 09-18-2007, Saat: 01:19 PM
Son Yorum: AfrâsyâB

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 07:10 PM