:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Erkeklerin ayrıldıktan sonraki 60 saniyesi...
kayıp_gölgeler
SmileSmileSmile valla kişiye göre değişir o 60 saniye, bazıları da o an değilde 60 gün sonra da sevdiğini anlayıp arayabilir hatta 60 sene sonra bileSmile
Ara
Firari Fırtına
kay?p_g?lgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SmileSmileSmile valla ki?iye g?re de?i?ir o 60 saniye, baz?lar? da o an de?ilde 60 g?n sonra da sevdi?ini anlay?p arayabilir hatta 60 sene sonra bileSmile

Kat?lmamak elde de?il bu do?ru s?ze ...

Sevg ...
Firari Fırtına
ozgur_yasarim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sadece bunlar?m? yap?yomusuz valla bole yapan erkek gormedimBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin arkada?lar genelde o gece i?erler......
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:

Zay?f ki?ilikler evet hakl?s?n?z i?erler ...SmileSmileSmileSmile
Firari Fırtına
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benim tan?d?klar?m ayr?l?p 1 dakka sonra yalvarmaya ba?l?yorlar Smile sonra da b?kt?rana kadar ar?yorlarSmileSmileSmile

O senin tan?d?klar?nm?? ,

Yalvarmak bir erke?in acizli?ini g?sterir , b?kt?rana kadar aramak ise bir seviye sorunu yada ki?ilikle ilgilidir . Burda asl?nda yanl??? yapan bayand?r , ??nk? bu ki?ili?in yalvarmas?na kan?p onu affediyor Smile Eeee ?ekece?i varsa ?ekecek ..Kime ne ?

Sevg ...
Firari Fırtına
milagros Adlı Kullanıcıdan Alıntı:??TE BUKADAR B? ANDA B?T?N DUYGULARINI B? TOPUN PE??NDE KO?AN 11 K???YE DE???EB?L?YORLAR (FUTBOLCULARI K?T?LEMEK ADINA DE??L)......

SA?OL FIRTINA .....

Bak burtda ?ok hakl?s?n ...Sevgiye de?er bilinmeli , kad?n ilgi bekler sevgi bekler futbol ma?? beklemez ... Malesef ama erkeklerin bir b?l?m? ma? der balka bi?ey demez ...
bilgeis
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:O senin tan?d?klar?nm?? ,

Yalvarmak bir erke?in acizli?ini g?sterir , b?kt?rana kadar aramak ise bir seviye sorunu yada ki?ilikle ilgilidir . Burda asl?nda yanl??? yapan bayand?r , ??nk? bu ki?ili?in yalvarmas?na kan?p onu affediyor Smile Eeee ?ekece?i varsa ?ekecek ..Kime ne ?

Sevg ...

ben bir bayan olarak ASLA AFFETMEM!!! neyi mi ? benim ayr?lmama sebep olacak bir hatay?.....
Firari Fırtına
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben bir bayan olarak ASLA AFFETMEM!!! neyi mi ? benim ayr?lmama sebep olacak bir hatay?.....

Prensipler olmak zorundad?r ...Takdir ettim sizi ...Smile

Sevg ...
akff
peki ben ne yap?m bug?n do?um g?n?m ve ben k?z arkada??m dan ayr?ld?m bana biri yard?m elini uzats?n yyyyyyyyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ara
Firari Fırtına
Haberi varmı doğum günün olduğundan .??

Bir haber uçur bakim ne olacak ...
riukeen
koptum sonuna valla Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Erkeklerin Korkulari.. Hasretiim 2 881 12-02-2010, Saat: 01:40 PM
Son Yorum: PCKoPaT
  Erkeklerin Hoşlandığı İltifatlar! acemhe 2 863 06-20-2010, Saat: 02:38 AM
Son Yorum: okeanos
  Erkeklerin Düzeltemediği 7 Hata acemhe 3 770 06-10-2010, Saat: 07:12 PM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  Erkeklerin yaptığı yaygın dış görünüş hataları _AL0n3_ 1 668 11-19-2009, Saat: 04:19 PM
Son Yorum: Qetesh
  Erkeklerin Asla Yaptırmaması Gereken Dövmeler _AL0n3_ 0 503 06-26-2009, Saat: 12:39 PM
Son Yorum: _AL0n3_

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 11:27 PM