:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kızların gıcık olduğunuz huyları neler beyler...
Rüya Güzeli
BEN KIZIM AMA BENDE YAZCAM İŞTE BANANE Big Grin
kızların en gıcık olduğum huyları kendini begenmiş olmaları ve herşeyin güzellikleriyle ilğili olduğunu sanmaları
neden erkekler çıkma teklifi eder_?
kızlar erkeklere göre daha zor duygularını ifade eder we bir kız aşkını itiraf ettiğinde genelde kötü gözle görülür
Ara
happy yeliz
*_-_€$?@_-_* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BEN KIZIM AMA BENDE YAZCAM İŞTE BANANE Big Grin
kızların en gıcık olduğum huyları kendini begenmiş olmaları ve herşeyin güzellikleriyle ilğili olduğunu sanmaları
kızlar erkeklere göre daha zor duygularını ifade eder we bir kız aşkını itiraf ettiğinde genelde kötü gözle görülür

esranın tm yazdıklarına aynen katılıyorummmm SmileSmileSmileSmilesüper bi tespit esracım SmileSmilekutlarım SmileSmile
Ara
samet.k
bence cıktıgım yanımdayken baska bı cocukla konusması kıl olurum bole durumlara
Ara
Rüya Güzeli
saqol yelizcim
Ara
CReATuRE
*_-_€$?@_-_* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BEN KIZIM AMA BENDE YAZCAM İŞTE BANANE Big Grin

ESRA aslına bakarsan öyle erkekler varki kızlardan daha çekingen ...benim demek istediğim kız hoşlanıyor ama cesaret edip gidip söyleyemiyor ne zamana kadar böyle gidecek peki...hem kız acı çekiyor bu durumda bu sizce daha mı iyi...yani herşeyin belki karşılığı yoktur gidersin bi şansını denersin kabul eder yada etmez artık ona kalmış ama sonuçta için rahatlar ve sende acı çekmekten kurtulursun...
Rüya Güzeli
Ama genel erkekler ben bu kızla çıkmam qelip bana çıkma teklifi etti diye söleniyolar o kızların hakkında kötü düşünüyolar
Ara
CReATuRE
orasıda doğru esra ...işte bazı erkekler yüzünden bizimde adımız çıkıyor böyle SadSadSadSadSadSadSad
*TATLI BELA*
theEFFECT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet kardeş haklısın valla kızlar her zaman ilk adımları erkeklerden beklerler...kızlarrrrrrrrr size sesleniyorum eğer sende karşındakine birşey hissediyosan git onunla adam gibi konuş....dimi ama Big Grin

valla ben eğer birşeyler hissediyorsam gider konuşurum hiç çekinmem......
ya bence içinde yaşamaktan iyidir gidip konuşmak.....
doğru demişsin katılıyorum ama ben kendi üzerime almıyorum......Big GrinBig GrinBig Grin
gökhan_72
ama gercekten gururlu olan bı erkek gıdıpte bı kıza kolay kolay cıkma teklıf etmez askından olse bıle zaten soyle bısey war ask ılk göruste olacak besey degıl buna kımse ınanmasın bence ask zaman ıster ınsanlar herbırseyını ıyı huylarını kotu huylarını ogrendıkten sonra bırıne bıseyler hısseder ve ona asık oldugunu bellı etmeye calısır karsıdakıde duvar degılse anlar ve gerısı kendılıgınden gelır
Ara
ESARET
he yavvvvv abiiiiiiii bende en çok huylarından birisi olan genelde bişey söylenecek varsa onu ilk başta söylemiyorlar kardeşim söylesenee değilmi amaBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Evlenece?iniz Bayan'da neler arars?n?z? ozgur_yasarim 2 617 04-05-2022, Saat: 11:57 PM
Son Yorum: wildfang
  Beyler Müjde ..... Firari Fırtına 31 1,975 04-04-2022, Saat: 02:09 AM
Son Yorum: wildfang
  Bir Erkek Ayrılık Sonrası Neler Yaşar? acemhe 11 1,168 11-26-2009, Saat: 05:51 PM
Son Yorum: AfrâsyâB
  tavlanan k?zlar erkeklere neler yapar Rüya Güzeli 1 850 10-11-2008, Saat: 04:50 AM
Son Yorum: nry8
  BeYLeR BuYRuN DeLiKaNLıLıK TesTi Böcük 1 665 09-18-2007, Saat: 01:19 PM
Son Yorum: AfrâsyâB

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 08:39 PM