:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kadınlar hakkında bilinenler :D
CReATuRE
Kad?nlar

* Kad?nlar vitrinde g?rd?kleri "?ndirim" laf?na dayanamaz. ?ndirimdeki mal kad?nda m?knat?s etkisi yapar. 10 tane benzer pabucu olsa indirimde g?rd??? ayakkab?y? al?r, siz, "Bunlar?n ayn?s? dolab?nda var" deseniz "Sen ger?ekten hi? anlam?yorsun" laf?n? yap??t?r?r.

* Kad?nlar a?lar. Ancak tek ba??na bir k??eye ?ekilip de -yaln?z- a?lamaz. Kad?nlar, sadece sevdi?i erkek duyabilecekse a?lar.

* B?t?n kad?nlar kesin bir cevab? olmayan konularda soru sormakta m?thi? ustad?r. Maksat, siz kendinizi s?rekli su?lu hissedin.

* Kad?nlar asla s?r saklayamaz. Daha do?rusu, kad?nlar i?in bir s?rr? en yak?n ?? arkada?lar?na s?ylemek s?rr? a??k etmek kapsam?na girmez. Bu mant?kla hepsi en yak?n arkada?lar?na s?ylediklerinden sonunda s?rr? bilmeyen kalmaz.

* Kad?nlar telefona cevap vermeyi sevmez, uzun uzun ?alsa dahi rahats?z olmadan a?mayabilirler. Lakin telefonda d?nyan?n en uzun konu?malar?n? yapanlar da yine kad?nlard?r.

*Kad?n yata?a yatmadan "evvel" sa??n? tarayan tek yarat?kt?r.

* Kestirme yola sap?ld???nda her kad?na bir "kaybolaca??z" korkusu gelir.

* K?rm?z? ???k, kad?nlar i?in, "makyaj molas?" i?aretidir.

*?stisnas?z her kad?n vermesi gereken bir-iki kilo oldu?unu d???n?r.

* Kad?nlar durup dururken eve bir buket ?i?ekle gelen kocadan ??phelenir.

* Kad?nlar tuvaletin kapa??n? k???k bir hareketle indirmek yerine tuvaletten salona kadar y?r?r, kocas?na s?ylenir ve tuvalete geri d?ner.

* Erkek konu?urken kad?n laf?n ortas?ndan konu?maya dalar ve devam eder. Ayn? ?eyi erkek yapacak olsa k?yamet kopar.

* D???nlerde kad?n kad?na dans edenleri g?r?nce kimsenin akl?na bir ?ey gelmez. Erkekler i?in durum ayn? de?ildir.

* Kar?s?n?n g?z ucuyla bir ba?ka adama bakt???n? yakalayabilmi? erkek yoktur. Oysa kad?nlar erkeklerini ba?ka kad?na bakt??? an -saniyesinde- yakalarlar.

*Kad?nlar?n erkeklerden daha ?ok para kazand??? tek meslek vard?r: Top modellik.

* Kad?n?n dondurmay? nas?l yedi?ine bakarak karakter testi yapabilirsiniz.

* Evde saatlerce kendi giyimiyle ilgilenen kad?n, soka?a ??kt???nda saatlerce ba?ka kad?nlar?n elbiseleriyle ilgilenir.

* "Yok bir ?ey"in anlam? kad?nlarda, erkeklerinkinden, tamamen farkl?d?r.

* Kad?nlar her konuda erkeklerle e?it olmak isterler. ?? istisna: Erkek tuvaletlerine girmek, ??p? indirmek ve hesab? ?demek.

* Kad?nlar asla haks?z de?ildir... En haks?z oldu?u konuda bile "Kendime g?re nedenlerim var" der.

* Tabiatta kad?nlara kar?? son s?z? s?yleyebilecek tek bir do?al yap? vard?r: Yank?!

* Kad?nlar kendilerine neler verildi?ine de?il, onlar i?in nelerden vazge?ildi?ine bakar.

* Zengin adam, kar?s?n?n harcad???ndan daha ?ok kazanabilen erkek demektir.

* Kad?nlar "Erkeklerle e?itiz" iddias?n? s?rekli tekrarlamaktan vazge?tikleri anda, erkekler kad?nlar? kendilerinden ?st?n g?rd?klerini s?yleyebilme f?rsat?n? yakalayacak.

* Kritiklere ba?layan kad?n, kritik bir ya?a gelmi? demektir.

* Evlilikler aynen kazalar gibidir, iki ?ahit ister.

* Kad?n elinizi tuttu?u anda, bilin ki, eninde sonunda tepenize ??kacakt?r.

Delikanl? Nette!!!

Internet
Abi resimler var, yaz?lar var, arad???n her?eyi buluyormu?sun. Yani ben daha bulam?yorum ama s?yl?yorum buluyorlar. Manita resimleri desem offff, offff. Tofa?'?n bile sayfas? var. Bi de bunun denizde yap?las? varm??, s?rf, m?rf bi?i, onu da ara?t?r?yorum.

Bunlar her g?rd?kleri yere www yaz?yorlar. Bir bilgisayar g?r?r g?rmez hemen bu ecnebi harfe 3 kere bas?n. Beni utand?rmay?n.

Nikneym
Alemde bi yamukluk olmas?n diye kendilerine takma isim al?yolar.
Gazoz ?mer'in gazoz'u, Patinaj Ali'nin patinaj? gibi.Bize yak??mazzz, ben "Davut".

?et
?imdi burada bir s?r? akl? evel birbiriyle tan???p saatlerce geyik
yap?yorlar, yengelerle tan???yorlar, bi nevi muhallebici yani.

Site
Bildi?iniz site i?te uzatmay?n.

T?klamak
Abi laf bana ?ok ters geliyo. Ne o ?yle oraya t?kla, buraya t?kla.
Erkek adam t?klamaz, BASAR. Ne ?yle t?k t?k.

Aysik?
?et'te tan??t???m?z yengelerimizle ?zel durumlarda konu?mak i?in
icad edilmi?. ?yi alet de, ne o ?yle papatya aya???

Davnlod (indirmek)
Bakmay?n k?z?yorum ama habire "?unu indirdim, bunu indirdim" diyip duruyolar. Hen?z bi vukuatlar?na ?ahit olmad?m ama..

imeyl
Posta kutusu gibi bir yer. Ama pek i?e yaram?yo. 10 g?n ?nce bizim memlekete bi mektup att?m bununla hala almam??lar.

Hit
Bu kesin ?ngilizce'dir dedim. A?t?m s?zl??? bakt?m. Bu herifler
d?v?ld?k?e seviniyorlar.
bilgeis
* Kadınlar telefona cevap vermeyi sevmez, uzun uzun çalsa dahi rahatsız olmadan açmayabilirler.

SmileSmileSmileSmileSmile evet bu benim açımdan doğru yaa Smile
Pessimist
payla??m i?in saol
verruckt
* Kestirme yola sap?ld???nda her kad?na bir "kaybolaca??z" korkusu gelir.

ehuehuehuehu galba biraz öle oluo Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
Amigo
Sormuşlar geveze kadınla tespih arasında ne fark vardır demişler.

Cevabı: Biri çekilir, diğeri çekilmez.
Ara
MorciveT
Amigo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sormuşlar geveze kadınla tespih arasında ne fark vardır demişler.

Cevabı: Biri çekilir, diğeri çekilmez.

Abi harikasın Wink
Ara
PrinceSs
imeyl
Posta kutusu gibi bir yer. Ama pek i?e yaram?yo. 10 g?n ?nce bizim memlekete bi mektup att?m bununla hala almam??lar.

EHUEHUEHEU Big Grin
CezA_DrY
kadınlar encok sexsden hoşlanır herşey 5 daka için gecer ondana sonrası boşş
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kadınlar Ne Ister Sorusuna Erkeklerin Verdiği Cevaplar DeRiN_SeSsİzLiK 0 493 11-28-2008, Saat: 05:31 PM
Son Yorum: DeRiN_SeSsİzLiK
  Bazı kadınlar vardır. casus021 1 481 09-18-2008, Saat: 01:31 AM
Son Yorum: Seyduna
  Kadınlar "üniversite sınavı" gibidir ... BiRiciGim 3 508 05-20-2008, Saat: 12:00 PM
Son Yorum: Byyns
  kadınlar bu dünyadan yok olsa ne olur? rocker_nergiz 10 879 09-01-2007, Saat: 02:14 AM
Son Yorum: TutkuM
  Kadınlar Kaça Ayrılır?:) rocker_nergiz 2 456 08-04-2007, Saat: 07:14 PM
Son Yorum: STELAYLA

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 10:32 PM