:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
spiker diyaloglar?..!!
lover
(8 - 0)lik ingiltere macini anlatan spikerin, asagidaki iki guzide cumleyi sarfettigi soylenir.
evet sayin seyirciler, ingilizlerin bir atagini daha gol yiyerek savusturduk.
mac bitti biz hala gol yiyiyoruz sayin seyirciler.

g?ntekin onay 13 mart 2002 as roma galatasaray ma??n? anlatmaktad?r. ma? 1-1 biter, tam oyuncular soyunma odalar?na gider iken futbolcular aras?nda kavga ??kar, akabinde g?venlik g??leri ile bizim cengaverler sille tokat birbirine giri?irler : "evet say?n seyirciler, bizim futbolcular?m?z roma'da polis d?v?yorlar... yapmay?n ?ocuklar... lima t?rkiye'nin gaziantep'in ?ok ekme?ini yedi, yak??m?yor ona...

31 ekim 2004 galatasaray akcaabat sebatspor
iki tak?mda iyice durdu sanki sahura kalkacaklar, o da ne hasan kalkt? ama durdu

adananin ozel kanallarinin birindeki spiker: -eveet adana demirspor sahaya "yakla??k" 11 ki?i cikti

16 aralik 2005 kayserispor galatasaray ma??, radyo 7 spikeri ?mit karan'?n gol? i?in fena gaza geliyor:
evet say?n dinleyenler kayseri atat?rk stad?nda gol? kimse g?rmedi, kaleci ivankov g?rmedi, 25 bin taraftar g?rmedi, ben bile g?rmedim.. diyebilirim ki ?mit karan kaleye ?ut atmad? adeta tabancayla mermi att? kur?un att?
hey ma?allah

milan schalke ma?? 3-2 berabere devam ediyor.

16 kasim 2005 turkiye isvicre maci:
sayin seyirciler, size isvi?reli futbolcular hakkinda da bilgi vermek istiyorum, ama... bosverin...

7 eyl?l 2005 ukrayna t?rkiye ma??
?mit aktan:
evet say?n seyirciler hakem ukraynal? oyunucuyu ma?tan sonra evlat edinecekmi? gibi davran?yor

spiker:?mit aktan
2 aral?k 2003 galatasaray juventus ma??:
yapma be nielsen yapma!sen hakemsen bende bo?az k?pr?s?n? yapan m?hendisim!! y?r? be

t?rkiye-brezilya ma??nda spiker sakatlanan alpay i?in;
alpay arka aya??n? burktu

3 eylul 2005 turkiye danimarka maci, ilker yasin2-1den sonra ilker abimiz art?k ma?? sunmay? b?rak?p antren?rl??e ba?lam??t?r..
hamit evet.. hamit topu ?ok tutma aya??nda.. bravo.. ama oraya de?il.. ah .. hamit tekrar kazand?.. aferin.. hemen pas ver.. verdi.. okan.. okan ko?sana oraya.. ?imdi hemen defansa d?n?n.. aferin volkan.. aferin.. hemen ??kar topu elinden.. hakan sola ko?.. bravo.. aferin

galatasaray-psg maci, ve ercan tanerle t$ sunmaktalardi maci. galatasaray 2-0 one gectikten sonra zeytinburnu spora iki donum arsa kar$iligi * satilan yillanmi$ $arap gibi olan ve simovicin toplarini toplamaktan top kurtarmayi unutmu$ hayrettin uzaktan iki gol yemi$ti. macin geri kalan kisimlarinda rakip takim ne zaman ortasaha civarinda topu alsa spiker ve yorumcu ayni anda bagiriyorlardi:
-vurdurmmaaaiiinn ordaaaannn, vurdurmaiiin cocuuuklarr

6eyl?l 2003 t?rkiye-yunanistan ma??nda mehmet baturalp: iki ucu zorlu de?nek

moldova ma??ndan ilker yasin buyuruyor.
ceza sahas? ana baba g?n? gibi...

seksenlerin sonu bir bjk maci spiker orhan ayhandi sunan. vasatin altinda bile sayilyamacak yavaslikta bir macti. bir ara atom karinca riza korner diregine yakin bir noktada topla beraber kendi etrafinda donuyordu, kalktim, baska bi kanal actim * baktim az bir sure, sonra tekrar maci actim. spiker : - evet sayin seyirciler, riza hala kendi etrafinda donuyor.

6 kas?m 2002 fenerbah?e galatasaray ma?? radyodan anlatan bir spiker** emre a??k'?n k?rm?z? kart g?rd??? pozisyonda:
-evet ?ok sert bir hareket, hakem k?rm?z? kart? g?sterecek, asl?nda emre her renk kart? hak ediyor say?n dinleyiciler. hani 'omzum a?r?yo bir ??k da ?i?nele' dersiniz ya i?te emre de aynen ?yle yapm?? bu pozisyonda

japonya-turkiye* mac?n? anlatan spikerin tribunlerde mac? seyreden federasyon yetkililerinin yuzlerindeki ifade ile ilgili muthis analizi: "yuzlerinde mac sonras? sevinecegiz, simdi bekliyoruz. tedirgin bir bekleyis icindeyiz ifadesi var."

?mit aktan, 17 kas?m 2002 fenerbah?e bursaspor ma??'n? radyo D;den aktar?rken:
washington'un ka??rd??? her gol sonras?
- o topu gol yapmak i?in hi?bir ?ey yapmaya gerek yok. orada a?a? olsa, gelip top ?arpsa gol olur.
- dedeler yar???nda derece alamam?? bir dede bile tekerlekli sandalyeyle o gol? atard?.
Ara
mavi ay
teşekkür ederim emeğe saygı göstermek lazım dimi
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 12:15 PM