:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hiç bir kıza el kaldırdınızmı_?
BeSeBiH-Mask
Hiç vurmadım,vurmam da,bi kere çok sinirLenip vuracaktım ama onda da dönüp yerdeki taşa vurdum,eLim çatLamıştı Big Grin sinirLendiğine mi yanarsın,eLinin çatLadığına mı Big Grin
Ara
serkan_erzurumspor
3.sınıfa geççektim yaz tatiliydi..

Bİ arkadaş vardı bayan bana biişeyler dedi bende sol yanağına bi tokat attım Big Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
ben bugüne kadar hiç kimseye tokat atmadım tabii
erkekler hariç hatta iyi hatırlıyorum kızın biri bana tokat atmıştı yüzüm kızarmıştı ben vurmak değil elimi bile kaldırmadım dediğim tek şey şu:çok sakin bir tavırla ellerine sağlık ellerin dert görmesin.ben böyle bir insanım size komik gelebilir.çünkü bayanlara saygım sonsuzdur.
Ara
Doğukann
aaaa hiç atılır mı ya Big Grin sabrımı zorlasada böle bşy yapmam asla Big Grin lafımla boğarım ben onu Smile
Doğukann
BeSeBiH-Mask Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hiç vurmadım,vurmam da,bi kere çok sinirLenip vuracaktım ama onda da dönüp yerdeki taşa vurdum,eLim çatLamıştı Big Grin sinirLendiğine mi yanarsın,eLinin çatLadığına mı Big Grin

kanka seni bilmemmi Big Grin sinirlendiğinde dağlara taşlara Smile
The jøkéЯ™
Vurdum hatta aqzı kanamı$tı Big Grin
sOnra Oda Benm TakımLara Tekme Atmı$tı Ondan sOnra bende Onu yeRe Atıp Tekme Atmı$tm Big Grin O kdRcık FazLa bi$i yapmadım yani Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
FİRARİST_vbulletin3_import9893
Bir Sefer İstek Dışı Tokat Vurdum Kafede Sonra Çok Utandım.Keşke Yer Yarılsaydı da İçine Girseydim O an
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Ben bırakın vurmayı elimi bile kaldıramam ne kadar sinirlnirsen sinirleneyim hiç elimi oynatamam sadece susup dinler vurursada ellerine sağlık der gülüp geçerim.
Ara
FİRARİST_vbulletin3_import9893
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben bırakın vurmayı elimi bile kaldıramam ne kadar sinirlnirsen sinirleneyim hiç elimi oynatamam sadece susup dinler vurursada ellerine sağlık der gülüp geçerim.
Tam Dayaklıksın Desene:yikildim::tey:
Ara
Seyduna
...Şiddetle kınıtorum sizi yaa Erkek dediğin sabırlı olur ohoooooooSmileSmileSmile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 06:12 PM