:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Peki bir erkek neden aldat?r?
Stinq
aldatan sadece kendini aldatır sonunda da sevdigini kaybeder.boslukta oldugu zaman yada cok cekici bir bayanla karsılastıgı zaman aldatır sanırım.bu konuda tecrube sahibi olmadıgım için birsey soyleyemecegim
Ara
bilgeis
yaaa bahaneler bahaneler.....daha neler daha neler......

geçelim bunları...sadakattan ne haber ???
İLAYDA
Hayir Bİr ErkeĞe İstedİĞİnİ Versende AĞzinla KuŞta Tutsan Erkek Erkektİr AÇ GÖzlÜdÜr Ve Bu GÜn Olmassa Yarin Erkek Her Halukarda Mutlaka ALdatir Bu ErkeĞİn DoĞasi DeĞİŞtİremezsİn BU ONLARIN OLMASSA OLMAZI
Ara
bilgeis
aldatan aldanır ne diyim SadSadSad
CReATuRE
öncelikle erkekler aldatır lafını her duyduğumda kendi erkekliğimden bazen utanır gibi oluyorum ve toplumun bütün erkekleri aynı kefeye koymasından dolayı çok üzülüyorum...bence öncelikle bu değer yargısı değişmeli...erkek aldatınca çok iii bir halt ettiğini sanıyor ve çevresine bu kasıla kasıla söylemekten gurur duyuyor çevresindekilerinde onu gaza getirmesi sonucunda oda iii bir halt ettiğini sanıp devam ediyor...oysaki aldatmak bir sorundur...her neyse bu konu beni pek fazla ilgilendirmediği için susuyorum ve aldatan ve benden daha tecrübeli arkaşlara sözü bırakıyorumççççaldatan arkadaşlar neden aldatıyosunuz peki sevgilin seni aldatsa ne halde olurdun bunu bi düşün...yani herşey karşılıklıdır bugün ona sen yaparsan yarında o sana yaptımı bişeycikler demeye hakkın olmaz...
bilgeis
theEFFECT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?ncelikle erkekler aldat?r laf?n? her duydu?umda kendi erkekli?imden bazen utan?r gibi oluyorum ve toplumun b?t?n erkekleri ayn? kefeye koymas?ndan dolay? ?ok ?z?l?yorum...bence ?ncelikle bu de?er yarg?s? de?i?meli...erkek aldat?nca ?ok iii bir halt etti?ini san?yor ve ?evresine bu kas?la kas?la s?ylemekten gurur duyuyor ?evresindekilerinde onu gaza getirmesi sonucunda oda iii bir halt etti?ini san?p devam ediyor...oysaki aldatmak bir sorundur...her neyse bu konu beni pek fazla ilgilendirmedi?i i?in susuyorum ve aldatan ve benden daha tecr?beli arka?lara s?z? b?rak?yorum????aldatan arkada?lar neden aldat?yosunuz peki sevgilin seni aldatsa ne halde olurdun bunu bi d???n...yani her?ey kar??l?kl?d?r bug?n ona sen yaparsan yar?nda o sana yapt?m? bi?eycikler demeye hakk?n olmaz...

evet aldatan aldan?r dedim i?te arkada??m offfff aldatmay?n ne olur erkekler....................Angry Angry Angry Angry
CReATuRE
bende bir erkeğim ve toplumun yani bayanların bütün erkekleri aynı kefeye koymasını istemiyorum...demek istediğim bu
bilgeis
theEFFECT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende bir erke?im ve toplumun yani bayanlar?n b?t?n erkekleri ayn? kefeye koymas?n? istemiyorum...demek istedi?im bu

tarih tekerr?rden ibaret denir yaa korkumuz o ne yapal?m arkada??mConfusedmiley24: Confusedmiley24:
ManyaX_GirL
bi erkek neden aldatır ???
aslında çok güsel bi soruu..
bi erkek bence karşısındakinin kendisine yetmediini düşünüp de aldatırr..
aslında bu sorunun içinde başka bi soru daha war bencee..
hangi erkek aldatırr ??
bence kişilii daha oturmamış..
kendinden emin olamayan..
we kendine güweni olmayan erkek aldatırr...
Ara
bilgeis
erkek işte ...................

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sizce kızlar neden kendilerini yuksekte görüyorrr alone_male19 14 957 04-12-2022, Saat: 05:41 PM
Son Yorum: wildfang
  Hangi erkekle neden çıkılmaz? *TATLI BELA* 7 746 04-08-2022, Saat: 11:02 PM
  Erkekler Neden Konu?mazlar... *TATLI BELA* 4 633 04-07-2022, Saat: 02:21 PM
  işte Erkek Olmanin Keyfi .... İLAYDA 3 580 04-05-2022, Saat: 12:08 PM
  Bir erkek ne bekler ...??? Firari Fırtına 31 1,702 04-04-2022, Saat: 02:16 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 04:25 PM