:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: Onu Sevdiğini Söylemek Için Yalnizca Bir Saatin Kalsaydi??
Söylerdim
85.29%
58 85.29%
Söylemezdim
14.71%
10 14.71%
Katılımcı sayısı: 68 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Onu Sevdiğini Söylemek Için Yalnizca Bir Saatin Kalsaydi??
riukeen
söylerdim abi 1 saat o aşkı tadardım buda aşkı ölümsüz kılardı
Ara
ceylan gözlü1
söylerdim söylemek için herşeyi yapardım
Ara
VAZGECILMEZIM
Bende Bir Bayanin Karşisindaki Erkeğe Sevdiğini Sölemesini Doğru Bulmuorum Açikçasi .kimine Göre Saçma Gelebilr Ama Ne Bilim Ilk Adim Erkekten Gelmeli
Ara
mert18_41
söyler avazım çıktıı kadar bağırı haykırır ve onun kollarında huzur dolu bi şekilde kapardım göslerimi,SmileSmile
Ara
KoLera
Icimde kaLmasin die söyLerdim Big Grin
Ara
deniz gözlüm
Son bir saatmi? sölerdim çünkü hem ben onu sölresem mutlu olurum hem o benden son bir saatte öle bişey duyduğu için mutlu olur
((((ama size bi tafsiye heran her konuşma bitişinde ''seni seviyorum''demeyin bırakın bu güsel iki kelime sizin özel saatlerinize kalsın.çünkü sürekli seviyorum derseniz nasılsa seviyor der geçer giderr karşınızdaki... hatırlanmaz ne zaman na anda sölendi o iki kelime ama bide hiç beklemdiğiniz bi anda söler farkında değilsindir ama sizin o iki kelimeye çok ihtiyacın var dır işte o an ömrün boyunca aklından çıkmas))Winkbuna inanın çünkü bunu yaşadım için anlatıımSmile
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
VAZGECILMEZIM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bende Bir Bayanin Karşisindaki Erkeğe Sevdiğini Sölemesini Doğru Bulmuorum Açikçasi .kimine Göre Saçma Gelebilr Ama Ne Bilim Ilk Adim Erkekten Gelmeli
:kk:bence bu tamamen katı bir düşünce bayan ya da erkek olmak aşkın tabiyatını değiştiremez ve ben aşka şans vermek adına o sensin demenin mutluluğunu yaşamak için ömrümün son dakikasını hatta saniyelerini ona harcardım ilk adımı atmak bence dünyanın en güzel duygusu çünkü aşkının filizlerini sen yaratmış o da devamı getirerek sana yaşatmış olacaktır bunu sakın unutma:k:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  14 şubat Senin Için.... PrinceSs 21 997 04-11-2022, Saat: 09:57 AM
Son Yorum: wildfang
  PeriKIZI35'in adını bulmak için kaç saat uğraştınız? PrinceSs 21 892 04-09-2022, Saat: 10:31 PM
Son Yorum: wildfang
  Bir fiLm'in Sizi etkiLemesi Için nasıL bir özeLLigi oLmaLı? My_LiFe 2 595 05-08-2009, Saat: 07:10 PM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  0kuLa qidmemek icin..! chuLsuzz péri! 4 434 09-16-2008, Saat: 06:44 PM
Son Yorum: casus021
  Sevqiliniz sizin için hiç agladımı? chuLsuzz péri! 7 492 08-19-2008, Saat: 09:57 AM
Son Yorum: güne$ibük

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 11:29 PM