:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: Onu Sevdiğini Söylemek Için Yalnizca Bir Saatin Kalsaydi??
Söylerdim
85.29%
58 85.29%
Söylemezdim
14.71%
10 14.71%
Katılımcı sayısı: 68 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Onu Sevdiğini Söylemek Için Yalnizca Bir Saatin Kalsaydi??
eLaNuR
söylerdim...
Ara
ağustosböceği
Alıntı:söylerdim ve o bir saatte yanımda olması için yalvarırdım sonuçta artık kaybedeceğim hiçbirşey yok değil mi???
bencede bende böyle yapardım
Ara
*fahriye*
kesinlkle söylerdim bunu bilsin isterdimSmileeger birini gercekten sewiyorssan ona seni sewiyorum demelisin zatenSmileo öle gereksiz bi kelime deildir.............!!!
Ara
GCLRNFNS
kendiimi salak ça görürdüm bugüne kadar sölemediysemkii salak olurdumm
herhalde...

gecelerinefendisi ati derkii... birine aşık olduysan bikaç gün tanı gözlerine bak
ışığı al ve yaklaş biras daha tanı elektiriği al elektirğini ver ona ve onunla konuş konuştukça paylaş paylaştıkça biras daha tanı sonra çık onunla biras daha tanı sevincini özlemlerini tanı gör ve ona yaşat ve 1 ay geçmiştir vakit gelmiştir ellerini tut göslerine bak ve ruhun usulca onun içine sızsın ve işte büyük an inandığın anda inanıyorsan vakit gelmiştir seni seviyorum deeeeee. omuzundaki yük kalksın gözleri gülüyorsa o an bi cevap iste sende beni seviyormusunnnn diyeeeeeee......ama mutlaka içten söylee ve cevabı içten olmasına mutlaka dikkat ettt arkadaşşşşşş........
Ara
*fahriye*
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kendiimi salak ça görürdüm bugüne kadar sölemediysemkii salak olurdumm
herhalde...

gecelerinefendisi ati derkii... birine aşık olduysan bikaç gün tanı gözlerine bak
ışığı al ve yaklaş biras daha tanı elektiriği al elektirğini ver ona ve onunla konuş konuştukça paylaş paylaştıkça biras daha tanı sonra çık onunla biras daha tanı sevincini özlemlerini tanı gör ve ona yaşat ve 1 ay geçmiştir vakit gelmiştir ellerini tut göslerine bak ve ruhun usulca onun içine sızsın ve işte büyük an inandığın anda inanıyorsan vakit gelmiştir seni seviyorum deeeeee. omuzundaki yük kalksın gözleri gülüyorsa o an bi cevap iste sende beni seviyormusunnnn diyeeeeeee......ama mutlaka içten söylee ve cevabı içten olmasına dikkat ettt arkadaşşşşşş........

walla güzel bişey en dorusunu dedin iştee öle önüne gelene denmezki kardesım Big Grin
Ara
GCLRNFNS
*fahriye* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:walla güzel bişey en dorusunu dedin iştee öle önüne gelene denmezki kardesım Big Grin

yüreğındeki ses ne olursa olsunnn önceee inan inanmak başarmanınn yarısıdırr fahriye dimmiiii yaffffSmile
Ara
Tr-laz
ben son saatlere kadar bırakmam söylerim......SmileBig Grin
Ara
first
hemen sakinleştirici hap içer rahat rahat sevgilime onu sevdiğimi söylerdim hiç heyecan yok bişi yok Big GrinBig Grin
Ara
*Aurora Borealis*
[COLOR="Magenta"]söylerdim ama ömrümün sonuna kadarda vicdan azabı çekerdim
neden daha önce söylemedim diye[/COLOR]
Ara
şizofren_nyks
tabiki söylerdimmmmSad atlar,hemen onun yanına giderdim..Son dakikalarımı onunla paylaşıp huzur içinde ölmek isterdim...kollarının arasında...tamam biraz ona haksızlık olucak yani 1 saat sonra ölücem yıkılır eli ayağı dolaşır ama beni anlar o,tembih ederdim birde ağlama diye..yaaa hakkaten şizofrenim herhalde:?? Big Grin ölmek istiyom ve onun kollarında ölmek istiyom aynen denildiği gibi ölüceğimi bilmek istiyom ve ölene kadar sadece onunla olmak istiyorum..............
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  14 şubat Senin Için.... PrinceSs 21 1,022 04-11-2022, Saat: 09:57 AM
Son Yorum: wildfang
  PeriKIZI35'in adını bulmak için kaç saat uğraştınız? PrinceSs 21 908 04-09-2022, Saat: 10:31 PM
Son Yorum: wildfang
  Bir fiLm'in Sizi etkiLemesi Için nasıL bir özeLLigi oLmaLı? My_LiFe 2 606 05-08-2009, Saat: 07:10 PM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  0kuLa qidmemek icin..! chuLsuzz péri! 4 441 09-16-2008, Saat: 06:44 PM
Son Yorum: casus021
  Sevqiliniz sizin için hiç agladımı? chuLsuzz péri! 7 500 08-19-2008, Saat: 09:57 AM
Son Yorum: güne$ibük

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 04:51 PM