:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
+ 18 yok yok + 22 küçükler girmesin ayıppppppp ayıpp
izmitli_peri
belli bayağı gelişmiş dıkkat etde fazla genıslemesın ortada kalırsın Smile Smile
Ara
CaNaT
yok yok kalmam ( heralde galiba sanırsam Smile ) bazen başa bela oluyor ama yuvarlanıp gidiyoruz işte
Ara
izmitli_peri
cok yuvarlanma Smile Smile ya sen neiş yapıon nerdesın konusuyoz ama kimsi sen Smile Smile
Ara
CaNaT
arkadaşlar ercan diyor ben kafamı çevirip bakıyorum
kimliktede öle yazıyor O YÜZDEN ADIM ERCAN
2 pendikte havaalanı var sabiha gökçen oraya yakın bir yerde oturuyorum uydukentte
3 bilgisayar ve iletişim üzerine çalışıyorum
başkada bişi yok heralde arkadaşlarının ki bunların sayısı azdır sevdiği saydığı
pek fazla konuşmayan ama yeri geldiğinde tam bir geveze kendi haline takılan birisi diyelim yeter herelade
hayatımı anlattım neredeyse Smile Smile
Ara
CaNaT
sayfa açılmadı iki saattir o yüzden gecikti kusura bakma Smile
Ara
izmitli_peri
benımde acılmadı ben gebzede oturuyorum uydu kentı duymustum ablamda kurt köyde oturuyo ordan bılıorum tesekkurler Smile Smile
Ara
CaNaT
gebzemi yaw ömrümün yarısı orda geçti desem yalan olmaz şimdi o kadar sık gelmiyorum ama o taraflara teyzemler var benim de orada oturan kuzen evlenip istasyona taşınınca pek fazla geçmez oldum o taraflara ama gebzede çok güzel çok eğlenceli günler geçirdim vay be özledim şimdi o günleri Sad
Ara
izmitli_peri
hım nereye takılıodun gebzede sole bakım senı gidi senı Smile Smile
Ara
CaNaT
valla genelde çarşıda dolaşırdık cafelerde oturup karnımıza ağrılar girene kadar gülerdik millet deli derdi bize garip garip bakardı ama biz gülerdik gene de 3 kişiydik kuzen ben birde bi çocukluk arkadaşımız daha vardı hep beraberdik birisi bişey alacak olsa beraber giderdik herşeyi birlikte yapardık güzeldi ya çok güzeldi
Ara
izmitli_peri
sankı şimdi cok yaslanmıssında veya cok uzaktaymıssında artık yapamam gıbı konusuyon ne var şurda ordan burası 1 saat fazla bı mesafe yok yıne yaşayın yeterkı dostluk bakı kalsın gerısı yıne yasanır Smile Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 5 Ziyaretçi
  Tarih: 07-03-2024, 07:06 AM