:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üsttekiyle Kardeş Olsaydın?
jackal beyi
canım ablamSmilebitane ablamSmile
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
valla çok alıngan kendisiSmileSmileSmilehep üzerdim galiba onuSadSadSad
Ara
EndLess
perı bı ablam olurdu TongueTongueTongueTongue
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile valla benimde tatlı ve serseri bir kardeşim olurduSmileSmileSmile
Ara
jackal beyi
üz canın sağ olsun ..bende iyi anlaşırdım
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
SmileSmileSmileSmile övünmek gibi olmasınSmileSmileSmileherkezle anlaşırım benSmileSmileSmilehele böyle duygusal bir kardeşim olsa can fedaSmileSmileSmileSmile
Ara
jackal beyi
ayyyy kıyamam ya Sad her dediğine evt derdim bende
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
SmileSmileSmileSmilebende onu hiç kırmam bir dediğini ikiletmem SmileSmileSmileSmile ister jakal olsun ister çakalSmileSmileSmile
Ara
jackal beyi
jakal değil kardeşim :yikildim::yikildim:herkez öle yazıyo jackal olacak :yikildim:

zaman perisi bi kardeş kim istemez herşi görürdün sölerdin bana nede olsa zamanın perisisinConfusedmiley17:
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
SmileSmileevet jackal kardeşim ne güzel bak hatalarımı düzeltiyon bende senin sayende hata yapma olasılıklarımı sıfırlardımSmileSmileSmile ve ve ben mafeles zaman hakim olan bir peri değilim ya da gören önceden müdahale eden sadece telafisini verebilirim ve SmileSmilepsikologluk yapabilirimSmileSmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iLLa aşık oLsaydın forumdan kime aşık oLurdun? duyqushh 183 7,807 02-20-2011, Saat: 01:56 AM
Son Yorum: acemhe
  bir üsttekiyle nereye gitmek istersin? matROCK 633 9,867 01-23-2008, Saat: 07:05 PM
Son Yorum: play-54

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 07-01-2024, 03:04 AM