:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
düşünün ki o bunu okuyacak....
history
Kitap okuyorum,hiç bişey yemiyor,bişey içmiyorum,bişeyle de ilgilenmiyorum,,,ve hatta her şeyi unuttum,,,sen hariç
Ara
Xesar
okuman imkansızda insan iş yaptırmaya sarımsak yiyip leş gibi kokarak gelir mi sığır Big Grin of ölücem kokudan Big Grin
Ara
history
XESAR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:okuman imkansızda insan iş yaptırmaya sarımsak yiyip leş gibi kokarak gelir mi sığır Big Grin of ölücem kokudan Big Grin

Müşteri veli nimettir xesasr,,,
Ara
Xesar
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
XESAR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:okuman imkansızda insan iş yaptırmaya sarımsak yiyip leş gibi kokarak gelir mi sığır Big Grin of ölücem kokudan Big Grin

Orası öylede , adabı muaşeret kuralları var insan ağzı kokarak bir yere gitmeye utanır.
Ara
history
XESAR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Orası öylede , adabı muaşeret kuralları var insan ağzı kokarak bir yere gitmeye utanır.

Ben şanslıyım müşteriyle hiç muhatap olmuyorum,
Ara
Xesar
Ben hepsiyle bol bol konuştuğum için , böyle leş gibi kokanlar hariç zaten konuşmadan duramam Big Grin karakterime aykırı Big Grin
Ara
history
XESAR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben hepsiyle bol bol konuştuğum için , böyle leş gibi kokanlar hariç zaten konuşmadan duramam Big Grin karakterime aykırı Big Grin

Eee bizde konuşuyoruz ,muhatap şirketin mümessilleri,fırça serbest,toplantıya öle soğan sarımsak yiyip gelenin vay haline..
Ara
Xesar
Ya ben laf arasında lafımı yine söylüyorum zaten Big Grin
Ara
Bunicktamyirmibirharf
Bugün sana kizma sebebim, beni bu kadar iyi tanirken bu kadar yalniz birakman oldu. Her seyi silip atiyorum, beni anlayabilecek tek insan oldugunu bildigin halde yanimda olmaman bana verdigin en buyuk ders. Beni dedigin kadar cok sevmemissin sen. Su son cumleyi okuyup ne kadar sinirlenecegini hayal edebiliyorum. O kadar seyi bosverdin, bunu da bosver. Hissettigim kadardin hep, simdi koca bi hic.
Ara
Xesar
Sadece senin gülen yüzünü sevdiğimi sanma, ben senin hüznünü de seviyorum.Seni hüzünlü bırakmayı sevmiyorum ciğerparem...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  O bunu okuyor o an ne sölemek ıstersınız ..... EndLess 479 14,684 05-31-2021, Saat: 10:00 AM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se
  Hayat Bana Bunu Bunu Ögreti.. BiRiciGim 83 5,392 11-04-2015, Saat: 05:09 PM
Son Yorum: Beyaz
  Düsünün O Bu Yaziyi Okuyor...Ona Ne Demek Isterdiniz? GCLRNFNS 16 1,493 07-09-2008, Saat: 12:25 AM
Son Yorum: Patikli_Penguen

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 13 Ziyaretçi
  Tarih: 06-30-2024, 10:14 AM