:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: Sizce A??k Oldu?umuz Ki?iye Ni?in A?k?m?z? A??klamay?z?
Korkudan
8.33%
2 8.33%
S?ylemekte Zorlanm?yorum
4.17%
1 4.17%
Cesaretsizlikten
12.50%
3 12.50%
Utanga?l?ktan
12.50%
3 12.50%
Di?er..(Bu ??areti Cevaplayanlar A??klama Yapabilir mi?)
62.50%
15 62.50%
Katılımcı sayısı: 24 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sizce A??k Oldu?umuz Ki?iye Ni?in A?k?m?z? A??klamay?z?
€BeRimSin
Sizce A??k Oldu?umuz Ki?iye Ni?in A?k?m?z? A??klamay?z?
maynax men
acıkllayalım acıklayabildigimiz kadar bence sevdigimiz kişiyi gercekten seviyor isek ama gercekten karşılıklı bir durumsa bu söylemek yetmiyor cünkü kelimeler yetmiyor bir bakış bile bazen onu tarif etmeye yetebiliryor ama kelimeler kifayetsiz kalıyor nedense ikincisi seviyorum kelimesi belkide eskimesin hep söylendigi zaman ilk zamanki gibi yerini korusun diyede düşünebiliriz
Ara
bskntin_asi_kızı
aslında ne korku nede cesaretsızlıktr bu sadece ona guvenmemek tepkısınden korkmak
Ara
speedy_girl
BİLMEM BANA UYAN YOK BEN TAVİZ VERMEM HERHALDE BU KONALARA YANE AŞKINDAN DA ÖLSEM SÖLEMEM . kırımam ZİNCİRLERİ Mİ MİZACIM BUNA UYGUN DİİL ARKADAŞIM . SORDUĞUNA GÖRE SEN HANGİ ÇİZGİDESİN ? Smile
Ara
Ç@RŞžI EMRAH
aşık olduğumuz kişiden benim ona karşı olan hislerimi onda bana karşı aynı his olamamazından ben severiyorum ama o beni sevmiyodur ben bundan söylemeyem artık ne anlarsanız analayın(ama daha hiç birinede seni seviyorum demedim) ve aşık olduğumu olduğumuda itiraf etmedim onlar gelip bana sölediler soru için teşekkür ederim.....
Ara
gamzem_06
bence cesaretsizlikten...
cesaretsizlikte tamamen insanın
kendi özgüveniyle alakalıdır...
Ara
blue_belial
onu tartarım once, eger bu hayalımı bozacagına ınanırsam ona soyledıgım zaman, askından gebersemde, verem olsamda bısey solemem
MorciveT
Tek bir cümle ile açıklanabilir '' KAYBETME KORKUSU....! '' ( Sanırım )
Ara
ManyaX_GirL
bence insana tepkisinden ya ni alacaı tepkiden çekindii için söleyemsess..
mesela ben hiç söleyemem birine ss. die..
hep karşıdan beklerim bi bayan olarak..
bence bu biras korku biras daa andişe..
çünkü o aşık olduunus kişi aynı zamanda arkadaşınıssa sizden hepten kopacaını da düşünebilirsiniss..
Ara
bilgeis
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sizce A??k Oldu?umuz Ki?iye Ni?in A?k?m?z? A??klamay?z?

odun misali donar da anlamaz diye...........:yikildim:ama ben g?ze al?yorum valla.a??l?yorum hemencik........anlamazsa ne?esi bilirConfusedmiley9:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sizce erkeklermi daha kıskanç kadınlarmı?? yaraliyureq 23 1,158 04-13-2022, Saat: 04:51 AM
Son Yorum: wildfang
  Internet Sizce Yararlimi Zararlimi.... yaraliyureq 2 350 04-11-2022, Saat: 12:54 PM
  Sizce Hangisi? sweetgirl_12 12 531 04-11-2022, Saat: 10:51 AM
  Evet..Sİzce ÖpüLecek eN ii Yer?NeresiDir :)) experiance 9 574 04-10-2022, Saat: 02:44 PM
  Sizce Aşk Mevsimi Hangisi ? experiance 8 373 04-10-2022, Saat: 02:42 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 08:44 PM