:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sizce erkeklermi daha kıskanç kadınlarmı??
yaraliyureq
sizce erkeklermi daha kıskanç kadınlarmı??

beNce kadıNLarrrrConfusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17:

Edit: eRCi Konuya anket eklenmiştir...
Ara
crazy-girl50
aynen katılıyorum kadınlar daha kıskanç oluyo ben şahsen öyleyim yane çok kıskancım Tongue
Ara
nisanyagmuru_50
hımmmmmmmmmmm evtt ama erkeklerdee kıskandırmasın yanee dimi??Big GrinBig Grin
Ara
uykucu_34
Dabiki Kizlar Daha Kiskanc Oluyo...Smile) Cekemezlik Var..Smile)
Ara
d€n!z kısı
bencede kızlar daha kıskanç Smile
sevdiği insanı başkalarıyla paylaşmak istemiyolarSmile
!i!CaSNıN!i!
bencede kadınlar daha kıskanç çünkü kadınlar daha şüpheci mesela ben Tongue
Ara
KoRSaN
erkeklerde kıskanç mesela bir erkek arkadaşıyla konuştuğunda veya kıyafetine göre de erkekler kıskanç oluyo.... benim düşüncem bölye
Ara
yaraliyureq
eet erkekLerde kıskanncc ama kızLar daha coqq örNeiN;beN...suaN cıqqqtıqım kızLa küsüm:S

buda kıskanclıqtaN yansıoooo..S:Smile
Ara
Liseli_kız
erkiiiiii............
Ara
B€NGİ
KoRSaN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:erkeklerde kıskanç mesela bir erkek arkadaşıyla konuştuğunda veya kıyafetine göre de erkekler kıskanç oluyo.... benim düşüncem bölye
arkadaşa katılıorum ama kızlar mesela sefgilisinin istedii gibi erklerle konujmasa mini eteqler açıq şeler giymese erkler kıskanmıo ama kadınlar herrr allahın günü kavga çıkartıcaq bişi buluolar yok eski sefgiliydi yok kıs arktı .......... falan filan (ben kendimden biliorum uur neler çekio elimden nahahah ) Big GrinBig GrinBig Grin :yikildim: e yane sonuç olaraq 2 side kıskanç sanırım :S ama kıskanılmak her zaman harika bi duygudur Big GrinBig GrinBig Grin aşırı boyutlarda olmasa tabe Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Internet Sizce Yararlimi Zararlimi.... yaraliyureq 2 344 04-11-2022, Saat: 12:54 PM
Son Yorum: wildfang
  Sizce Hangisi? sweetgirl_12 12 521 04-11-2022, Saat: 10:51 AM
  Evet..Sİzce ÖpüLecek eN ii Yer?NeresiDir :)) experiance 9 571 04-10-2022, Saat: 02:44 PM
  Sizce Aşk Mevsimi Hangisi ? experiance 8 366 04-10-2022, Saat: 02:42 PM
  |Hangi şehrin kızları daha güzel| experiance 10 437 04-10-2022, Saat: 11:39 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 01:32 AM