:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ajdar'a Alihan'dan meydan dayağı
PrinceSs
Önceki akşam İstanbul’un en ünlü eğlence mekanlarından Camelot Kulüp’te düzenlenen ve ünlü isimlerin de bulunduğu “Karaoke Gecesi”ne katılan Ajdar, türkücü Alihan'dan dayak yedi.

Sahneye çıkıp Şarkısını söyledikten sonra basın açıklaması yapmak için kameraların karşısına geçen Ajdar,
"-Bana haksızlık yapılıyor. Beni İbrahim Tatlıses sanatçı diye lanse etti. Benim Mehmet Ali Erbil, Beyaz ve Okan Bayülgen’den eksiğim yok fazlam var. Televizyon kanalları en kısa zamanda bana bir şov programı vermeliler. Ben halka mal olmuş bir sanatçıyım. Sahne aldığım mekanlara 10 bin dolardan aşağıya çıkmıyorum" deyince olan oldu. Eğlence mekanında bulunan ve konuşmaları dinledikten sonra çılgına dönen türkücü Alihan,
"- Ajdar; sen kim oluyorsun da ülkeye mal olmuş sanatçıları ağzına alıp onlara dil uzatıyorsun, diyerek tekme tokat Ajdar’ın üzerine saldırdı. Biranda neye uğradığını şaşıran Ajdar aldığı darbeler sonunda kendini yerde buldu. Araya Camelot’un korumalarının girmesi ve olayı yatıştırmaları üzerine; “Türkiye'de sanatçıyım diyen bazı kesimler benim üzerimden reklam yapma peşinde” diyen Ajdar, "Alihan bunca yıllık sanatçı ama hiç bir yere gelememiş. Benim kısa sürede şöhret olmamı çekemedi. Bana attığı dayağın hesabını verecektir" diyerek olay yerinden ayrıldı. Bu arada tam olay anında mekana girerken dayak olayına tanık olan şarkıcı Yeşim Erçetin’de şaşkınlığını gizleyemiyordu…

Mekan yetkilileri; “Talihsiz olay !”
Eğlence mekanlarında yaşanan talihsiz olaydan son derece huzursuz olduklarını belirten Camelot Klüb’ün sahibi Ahmet Mutafçıoğlu, "Ajdar kardeşim yaptığı açıklamalarla belki sınırları zorladı. Ama Alihan arkadaşımızın böyle bir tepki vereceğini sanmıyorduk. Biz her hafta Perşembe geceleri Karaoke gecelerinde birçok sanatçının taklitinin yapan show-men Joker Apdül’e sahne veriyoruz. Bu hafta Alihan ve Ajdar'ın yanı sıra Seda Sayan,Nükhet Duru ve bir çok sanatçının taklitlerini yapıyorlardı. Aniden gelişen bu kavga bizleri son derece üzmüştür" diye konuştu.

Ajdar-Alihan kavgasını izlemek için TIKLAYIN >>>

33901266zz4.jpg

96178913qt0.jpg
10nw7.jpg
2333vu3.jpg92672055ks8.jpg
yaraliyureq
ahahahahSmile) ellerinee saqlııqq sonrdn ajdarın bıcakla qitmeesii nasıl amaSmile
Ara
w00w
2'si de reklamcı...

Biri satamadım diye intihar edip reklam olur... ALİHAN...

Biri de millete salak gibi görünüp ses sanatcısı kategolisine girer. Aslında çok akıllı biri sesi olmadan o kategolide... AJDAR.

Allah bilir bunlar anlaşmalıdır da Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
PrinceSs
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:2'si de reklamcı...

Biri satamadım diye intihar edip reklam olur... ALİHAN...

Biri de millete salak gibi görünüp ses sanatcısı kategolisine girer. Aslında çok akıllı biri sesi olmadan o kategolide... AJDAR.

Allah bilir bunlar anlaşmalıdır da Big GrinBig GrinBig Grin

katlıorum reklamcılar çikitamuz çikatamuzBig GrinBig Grin
ewt walla olabilirr:Smile :hihi
PrinceSs
yaraliyureq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ahahahahSmile) ellerinee saqlııqq sonrdn ajdarın bıcakla qitmeesii nasıl amaSmile

jnm o yalanmış şaka yapmışlar alihana annem öle söledi:Smile artık anahaber bültenlerindede çıkıo ha:yikildim:
roket55
EVET IKISIDE REKLAMCI AMA AJDARI NE DOVUYO AMA ELLLERINE SAGLIKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
ALİHAN ABİNN
Ara
roket55
ŞAKA MAKA AJDAR HAKEDIYO AMA DIMI ARKADASLAR ÖLE DAYAGI
Ara
PrinceSs
??????????? jvp qok...
yaraliyureq
beNce haketmiooooooooooo:==)))

dermişim Smile)m ediooo aLihaNım beNimm beeaa ....

aLihan-sevda çiçeqii indirinSmile))
Ara
bebiS
Hiperstarım benyMm Big Grin çikita muzz öPtüm senyy şap şuP ayy kıyamam dayak yemiss ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Flaş!.. Flaş!.. Flaş!.. Ferhat Güzel’e Meydan Dayaği!.. Melek06 4 866 04-22-2008, Saat: 10:53 PM
Son Yorum: Patikli_Penguen

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 01:36 AM