:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cincon`a EvLat Darbesi !!!
ѕqρα кJмя
9339.jpg

Türkiye Kupası çeyrek final rövanş maçında, Galatasaray ile Kayseri Erciyesspor Ali Sami Yen stadında karşılaştı. Normal süresi 0-0 biten karşılaşmanın uzatme dakikaları 1-1 sona erdi

Stat: Ali Sami Yen

Hakemler: Aytekin Durmaz, Alper Ulusoy, Erdinç Sezertam

Galatasaray: Mondragon, Sabri, Tomas, Tolga, Orhan (Dk. 35 Ferhat), Hasan Şaş, Mehmet Güven (Dk. 30 Hasan Kabze), Inamoto, Arda, Iliç, Ümit

Kayseri Erciyespor: Orkun, Gökhan, Ali, Özgür, Ergün, Mehmet Eren, Mustafa, Emre, Sergie Die, Timuçin, Lazarov

Sarı Kartlar: Dk. 45 Tolga (Galatasaray), Dk. 28 Orkun (Kayseri Erciyesspor)

12. dakikada sağdan Hasan Şaş'ın kullandığı köşe vuruşunda, ceza alanında iyi yükselen Orhan'ın kafa vuruşu istediği gibi olmayınca, top yandan auta gitti.

19. dakikada soldan Lazarov'un kullandığı köşe atışında, geriden gelen Mehmet Eren sert bir kafa vuruşu yaptı. Top, üstten auta çıktı.

21. dakikada orta alandan Timuçin'in uzun ortasında, ceza alanı önünde Mondragon'un kalesini terkettiği pozisyonda Mehmet Eren topa dokunamayınca, Kolombiyalı file bekçisi meşin yuvarlağın sahibi oldu.

28. dakikada Hasan Şaş'ın sağdan ortasında, altıpas içinde Ümit ile kaleci Orkun birlikte yükseldi ve top sekerek Iliç'in önünde kaldı. Bu oyuncunun pasında, topu yeniden önünde bulan Ümit'in şutunda ise meşin yuvarlak yandan auta gitti.

40. dakikada sağ kanattan çalımlarla Kayseri Erciyesspor ceza alanına giren Hasan Şaş'ın yerden ortasında Ümit Karan vurdu, top üstten auta çıktı.

41. dakikada ceza alanında Hasan Şaş'ın yerde kaldığı pozisyonda hakem Aytekin Durmaz penaltı kararı verdi. 42. dakikada Ümit'in kullandığı penaltı vuruşunda kaleci Orkun, sağ köşede meşin yuvarlağı iki hamlede kontrol ederek, gole izin vermedi.

44. dakikada ceza alanına çalımlarla giren Ümit'in sert vuruşunda, top kaleye paralel olarak yandan auta gitti ve mücadelenin ilk yarısı 0-0'lık skorla bitti.

İKİNCİ DEVRE

İkinci devre de gol sesi duyulmadı.

Maçta uzatmalar oynanacak.

İlk uzatma bölümü başladı.

92. Dakikada Arda'nın golüyle Galatasaray, Erciyesspor karşısında 1-0 öne geçti. Önce direğe çarpan gol sonra ağlarla buluştu.

96. Dakikada Tomas, İlhan'ı düşürdü. Hakem penaltı kararını verdi.
Penaltıyı kullanan Lazarov, Erciyes'e beraberlik golünü getirdi.

Şimdi skor: 1-1

Uzatmanın ilk yarısı sona erdi..

106.dakika İkinci uzatma devresine Erciyes başladı

108.dakika Sabri'nin yerden vuruşunu Orkun iki hamlede kontrol etti.

110.dakika Hasan Şaş'ın ortasında Ümit Karan ceza sahasında topla buluştu. Ümit'in dönerek vuruşunu kaleci Orkun uçarak kurtardı.

112.dakika Hasan Şaşa sağ kanattan ortaladı, Ceza sahasında oluşan karambolde Erciyes savunması topu uzaklaştırdı.

115.dakika Tomas'ın kendi sahasından ceza sahasına doldurduğu topa Hasan Kabze kafayı vurdu, Top kaleci Orkunun ellerinde kaldı.

117.dakika Sabri'nin şutu Orkun birkez daha başarılı.

KARŞILAŞMA 1-1 SONA ERDİ.

Kayseri Erciyesspor yarı finalist.

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
aKMeL
erciyesimize yakışır sıradki gelsin Big Grin
romantiq_exelance
bakıyorum sevindiler..ne yapsınlar turu geçsek yine biz alacaktık...çeyrek asırdır alamayanların olsun kupa ama yine alamazlar beşiktaş var.biz almazsak beşiktaş alır ve fener sonunda yine babayı alır....:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Pessimist
umudayolculuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:biz almazsak beşiktaş alır ve fener sonunda yine babayı alır....:yikildim: :yikildim: :yikildim:

Harikasınnnnn:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
ѕqρα кJмя
[SIZE=2]bakıyorum sevindiler..ne yapsınlar turu geçsek yine biz alacaktık...

hâLâ rüyaLardasın :yikildim:

uyan uyan sabah oLdu :yikildim:

Bu takım Uefa'yı aLmı$tı demy zuhahah Big GrinBig GrinD:
Big Grin
[/SIZE]
Ara
Pessimist
Bu takım Uefa'yı aLmı$tı demy

ya gerçektende almıştı hatta super kupayı bile almıstı
tarihimizle sonuna kadar övünüyoruz
tarihinde şikelerden insan kaçakcılığından Atatürk istismarcılığından..... başka övünülecek şeyi olmayanlar düşünsün
ѕqρα кJмя
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

bu daa komikti :yikildim:uuu.gifuuu.gif

tebrk ederm Allah'da seny güLdürsün Big GrinBig GrinDBig Grin
Ara
Pessimist
amin cümlemiziWink
ѕqρα кJмя
Amin Amin Big GrinBig Grin

6aySe oLduu sürece zatn güLmektn kurtuLamıcas Big GrinDBig Grin
Ara
Pessimist