:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: L?bnan'a Asker G?ndermek Do?ru mu ?
Evet Kesinlikle Do?ru...
40.00%
4 40.00%
Hay?r Yanl??. G?nderilmemeliydi...
60.00%
6 60.00%
Yorum Yok...
0%
0 0%
Katılımcı sayısı: 10 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TEZKERE Meclisten Ge?ti ! Sizce DO?RU mu? [ANKET]
tuti
Ayr?ca bu konuyu a?t???n i?in ben te?ekk?r ederim.
?zerinde durulmas? gereken bir konuydu...(Ki hala ?zerinde durulmas? laz?m)
Ben zaman bulunca a?acakt?m zaten konuyu sen benden ?nce davrand?n...Wink
Eyvallah...
Ara
w00w
tuti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ayr?ca bu konuyu a?t???n i?in ben te?ekk?r ederim.
?zerinde durulmas? gereken bir konuydu...(Ki hala ?zerinde durulmas? laz?m)
Ben zaman bulunca a?acakt?m zaten konuyu sen benden ?nce davrand?n...Wink
Eyvallah...

Big Grin saol karde?... ben te?ekk?r ederim ilginiz i?in...
Ara
Pessimist
iyi ettiler tezkereyi geçirmekle
w00w
Pessimist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iyi ettiler tezkereyi ge?irmekle

bu kadarc?km? yorum Smile
Ara
Pessimist
Başbakanın ve askerin bir bildiği varki asker göndermenin Türkiye'nin çıkarına ulacağını savunuyorlar herşey Türkiye için ve başbakanında dediği gibi kabuğumuza çekilemeyiz çekilirsek bizi dinleyecek kimse olmaz
tuti
Pessimist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ba?bakan?n ve askerin bir bildi?i varki asker g?ndermenin T?rkiye'nin ??kar?na ulaca??n? savunuyorlar

?lgin?...
Ba?bakan?n bir bildi?i varki...:confused: :confused:

Yani ba?bakan biliyorda yap?yor...:confused:
Peki ya ba?bakan?n bildikleri yanl??sa ne olacak...:confused:

Ger?ekten ?ok ilgin? bir yorum...

Askerin bildi?ine gelince burada askere sormuyorlar gitmek istiyor musun, istemiyor musun diye....:confused:

Ben a??k?as? senin kendi fikrini ?ok merak ediyorum.
Neden Mehmet?iklerimiz L?bnan'a gitmeli?
Ba?bakan?n bir bildi?inden ba?ka yorumun varsa bizimle payla??rsan makbule ge?er...Smile
Ara
w00w
bencede çok saçma. tamam gönderilmesini destekliyorum ama başbakan istedi diye onun bildiği var diye değil....

detaylı bi yorum yaparsan seviniriz kardeşim...
Ara
Pessimist
tuti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?lgin?...
Ba?bakan?n bir bildi?i varki...:confused: :confused:

Yani ba?bakan biliyorda yap?yor...:confused:
Peki ya ba?bakan?n bildikleri yanl??sa ne olacak...:confused:

Ger?ekten ?ok ilgin? bir yorum...

Askerin bildi?ine gelince burada askere sormuyorlar gitmek istiyor musun, istemiyor musun diye....:confused:

Ben a??k?as? senin kendi fikrini ?ok merak ediyorum.
Neden Mehmet?iklerimiz L?bnan'a gitmeli?
Ba?bakan?n bir bildi?inden ba?ka yorumun varsa bizimle payla??rsan makbule ge?er...Smile

arkada??m sen bizim bas?n?m?z?n etkisinde fazla kalm??s?n sen biraz bas?n?n dediklerini tekrarlamada kendi fikrini olu?tur bence yani sadece tavsiye ba?bakan askerlerle y?z kere g?r??t? asker istemeseydi sence ba?bakan o kadar ?srar edermiydi ya da edebilirmiydi ha benim fikrimi sorarsan bencede askerimizin gitmesi iyi olur ??nk? uluslar?n birle?ip bir?eyler yapmaya ?al??t??? zaman sende onlar?n i?inde yer almazsan onlarda seni bir daha dinlemezler ondan daha da ?nemlisini sorarsan e?er oraya uluslararas? g?? gitmezse tekrar sava? ??karda L?bnan par?alan?rsa olacak ?eyleri ben sana s?yleyim sava? tekrar ??karsa L?bnan 2 ya da 3e b?l?n?r bu b?l?nme Suriyeyi ard?ndan Irak'? ve son olarakta ?ii-S?nni s?yleminin artt??? bu d?nemde ?ran ve ?lkemizde par?alanabilir ba?takilerde bunu bildi?i i?in L?bnan i?in seferber olmu? durumdalar...bende senin fikrini ??renmek isterim
tuti
Pessimist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkadaşım sen bizim basınımızın etkisinde fazla kalmışsın sen biraz basının dediklerini tekrarlamada kendi fikrini oluştur bence

İlginç bir yorum daha...:confused:
Ben basınımızın etkisindeyim yani...:confused:
Hehee bu sonuca nasıl vardın bunu anlamak güç ama bir bildiğin vardır...Big Grin

Arkadaşım benim bir fikrim var zaten ve sen eğer bu konuya yeteri kadar değer gösterip yazılan yorumları okusaydın benim fikrimi öğrenmiş olurdun...
Şimdi çıkmam lazım zaten daha öncede dediğim gibi zaman buldukça bu konuya geri döneceğim...
Benim yorumumdan sonra yazılanları da tam olarak takip edemedim...
Ara
w00w
Pessimist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkada??m sen bizim bas?n?m?z?n etkisinde fazla kalm??s?n sen biraz bas?n?n dediklerini tekrarlamada kendi fikrini olu?tur bence yani sadece tavsiye ba?bakan askerlerle y?z kere g?r??t? asker istemeseydi sence ba?bakan o kadar ?srar edermiydi ya da edebilirmiydi ha benim fikrimi sorarsan bencede askerimizin gitmesi iyi olur ??nk? uluslar?n birle?ip bir?eyler yapmaya ?al??t??? zaman sende onlar?n i?inde yer almazsan onlarda seni bir daha dinlemezler ondan daha da ?nemlisini sorarsan e?er oraya uluslararas? g?? gitmezse tekrar sava? ??karda L?bnan par?alan?rsa olacak ?eyleri ben sana s?yleyim sava? tekrar ??karsa L?bnan 2 ya da 3e b?l?n?r bu b?l?nme Suriyeyi ard?ndan Irak'? ve son olarakta ?ii-S?nni s?yleminin artt??? bu d?nemde ?ran ve ?lkemizde par?alanabilir ba?takilerde bunu bildi?i i?in L?bnan i?in seferber olmu? durumdalar...bende senin fikrini ??renmek isterim

sana az ?ok kat?l?yorum karde?...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sizce erkeklermi daha kıskanç kadınlarmı?? yaraliyureq 23 1,219 04-13-2022, Saat: 04:51 AM
Son Yorum: wildfang
  Internet Sizce Yararlimi Zararlimi.... yaraliyureq 2 358 04-11-2022, Saat: 12:54 PM
  Sizce Hangisi? sweetgirl_12 12 560 04-11-2022, Saat: 10:51 AM
  Evet..Sİzce ÖpüLecek eN ii Yer?NeresiDir :)) experiance 9 598 04-10-2022, Saat: 02:44 PM
  Sizce Aşk Mevsimi Hangisi ? experiance 8 391 04-10-2022, Saat: 02:42 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-20-2024, 03:08 PM